Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

10 minutes ago, mraki said:

E ozb, šta kaže pandur, ima traume? :unsure:

Nisam ga čuo ni reč bukvalno, prekinuo odmah posle najave i prve rečenice premijerke.

Epska priča, kažnjavo Đilasa, bivša vlast uvela kaznu za vožnju u žutoj traci, Đilas mu preti i zapisuje broj, vozi dvoje dece i žuri na svadbu, građani u prolazu mu daju podršku, godinama kontemplirao u stražarskoj kućici, ne znam dal je spomenuo ko je bio ministar policije... 

Link to comment

Elem, sto se laznog utiska tiče, naravno da je Đilas pobednički prilog. Pandur je na diktafonu snimio kako kažnjava Đilasa. Obratio mu se sa "Gospodine Đilaš' :rolleyes: fora brate, i krenuo nešto da kenja, na šta je očigledno iznervirani Đilas rekao da odjebe više, da plati šta ima pa da ide. Škandal :fantom: Inače događaj iz doba kad je kazna za pojas bila 600 rsd, pa vidite kad to beše. 

Link to comment
5 minutes ago, Zabalujev said:

Elem, sto se laznog utiska tiče, naravno da je Đilas pobednički prilog. Pandur je na diktafonu snimio kako kažnjava Đilasa. Obratio mu se sa "Gospodine Đilaš' :rolleyes: fora brate, i krenuo nešto da kenja, na šta je očigledno iznervirani Đilas rekao da odjebe više, da plati šta ima pa da ide. Škandal :fantom: Inače događaj iz doba kad je kazna za pojas bila 600 rsd, pa vidite kad to beše. 

 

Steta sto Srbi nisu pametni pa da zakljuce da je tada bilo moguce uopste zaustaviti nekog Djilasa i prepirati se sa njim oko kazne. To je tada bila, najblaze receno, napredna civilizacija u odnosu na ovo sada.

 

btw. Turlajicka ima ideje za opoziciono delovanje taman ko mali Perica :isuse: da li sam je precenio ili zena prosto ishlapela u medjuvremenu

Edited by Caligula
Link to comment
4 minutes ago, Jumanji said:

Rece Olja 27.oktobra gost vladika Grigorije

Hm ne bih se kladio u to, dve nedelje još, ima vremena da se "predomisli"

 

11 minutes ago, Zabalujev said:

 Škandal :fantom: Inače događaj iz doba kad je kazna za pojas bila 600 rsd, pa vidite kad to beše. 

:lolol:

Guglao sam baš onda kad sam kucao, neki njihov tabloid reče pre 15 godina.

Edited by mraki
Link to comment
4 minutes ago, mraki said:

 

Guglao sam baš onda kad sam kucao, neki njihov tabloid reče pre 15 godina.

2004? Pa tada nije bio ni vlast 😁 Koliko je sve to besmisleno...

 

Grigorije se najednom aktivirao, vidim u Danas Vikend da sprema i knjigu. Nešto se krčka...

Edited by Zabalujev
Link to comment

Ako je Grigorije nek se krcka slobodno, zbog njega bih ponovo postao pravoslavac

 

barem ono sto sam od njega slusao, covek je zaista jedno osvezenje u mantiji

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...