Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Brate, ko što SNS vergla o Đilasu kao o najvećem problemu države, tako i vas par o Kaliguli kao najvećem problemu foruma, države, vatevr, ajd, kako vam ne dosadi. 

Link to comment
On 16.10.2019. at 10:44, Frank Pembleton said:

Pa on jeste tehnički to odradio, to se od njih tražilo, ali nije bila njihova ideja, od njih se tražilo "da ne smetaju".

Samo da se ne zaluđujete da je to bio Tadićev i Mikijev plan. Dajete im više pameti nego što su tu imali, obični "izvođači radova".

 

... jasno svakome ko je dobronameran. Zamera se Tadicu sto nije genijalan, idi begaj. Uglavnom jurio sojke po kancelarijama onako lep, pobego iz zemlje kada je Kosovo proglasilo nezavisnost, nije imao muda da ista presece - ali je zato dosao na ideju da pravi SNS. U tri zivota mu to samom ne bi palo na pamet.

 

Mi smo bre kolonija, nismo ni banana drzava nego los servis za strance, toliko. SNS je napravljen van Srbije, kao i sve ostalo.

 

 

28 minutes ago, Weenie Pooh said:

Zato što se na ovom forumu duboko zapatio kaubojski način razmišljanja koji motiviše čoveka da vergla iste tri rečenice u nedogled, ubeđen da dovoljno puta ponovljena glupost postaje mudrost.

 

Nikad prvi zapoceo, dobijes 100 evra ako pronadjes da pre mojih recenica  pousta koje stalno ponavljam neko nije x-ti put ponovio nebulozu "svi su isti" i "zuti nas upropastise" i "nesposobna opozicija" i "peti oktobar je bio promasaj" i uopste bilo koju recenicu iz DB udzbenika za reviziju stvarnosti. I ponovicu jos 1000 puta ako treba, cim naletim na ove besmislice od kojih se dize kosa na glavi.

 

Dakle kada vidim DB idiotariju koja se nekako usadila u neki PPP mozak ja reagujem kao belo krvno zrnce razuma.

 

 

17 minutes ago, Weenie Pooh said:

Pazi, ima tu nešto. Da li ih je iko ikada video zajedno? :unsure: 

 

Druže @Caligula, kakav je vaš stav o tzv. Državnom Kapitalizmu? Ali nemoj da prepisuješ od Nikezića, nego lepo, svojim rečima...

 

Ne kapiram

Edited by Caligula
Link to comment
51 minutes ago, Caligula said:

Ne kapiram

 

Ma ništa, proveravam da nisi slučajno Đilas. Državni kapitalizam ili ekonomski patriotizam je njegova ekonomska platforma, novi Zajam za preporod Srbije.

 

Ono, preusmeri se sva štednja koju građani bezveze drže u bankama kod njega u fond, pa onda on iz tog fonda otvara privatno-državne poljoprivredne kombinate svud po zemlji. PKB u svakom selu! Takođe, od tih para će se unajmljivati najbolji evropski menadžeri za te firme: ekonomija je u kurcu zato što još nismo konkurentni Nemačkoj i Francuskoj po pitanju menadžerskih plata.

Link to comment

Šta ćeš, zanima me šta planiraju naši vajni spasioci. 

 

Znam da tebe dovoljno inspiriše maglovita ideja bojkota, posle koga sledi pad legitimiteta AV pa onda something something priznanje Kosova something pada vlada. Ali jbg, nismo svi tako blagosloveni belim krvnim zrncima kao ti.

Link to comment
29 minutes ago, Weenie Pooh said:

Šta ćeš, zanima me šta planiraju naši vajni spasioci. 

 

Znam da tebe dovoljno inspiriše maglovita ideja bojkota, posle koga sledi pad legitimiteta AV pa onda something something priznanje Kosova something pada vlada. Ali jbg, nismo svi tako blagosloveni belim krvnim zrncima kao ti.

72430799_2591055840950806_88486748508190

 

 

Boro, ti li si?

 

Link to comment

Uzmi digitron pa racunaj koliko opozicionih glasova godisnje napusti Srbiju.

 

Mozda ti se tako promene prioriteti i tajmlajn za razmatranje ekonomskih planova u gotovo preminuloj drzavi. Meni je neverovatno da iko normalan/inteligentan/obavesten danas u ovakvoj septickoj jami bistri politicke programe opozicije, Dveri included, kao da je to nesto jako bitno u ovom trenutku.

 

Sve ce to proci kroz neki korektiv kada (i ako uopste ikada) dodje na vlast, problem je sto sada, danas, ovog sata i minuta u Srbiji ne postoji bilo kakav korektiv jer je sva moc u par kila ludakovog mozga - i duge cevi, i tenkovi, i pare (milijarde), svi mediji, svi raspolozivi resursi.

 

Aj sad ti ponovo udri u cesljanje i smejanije oko Djidovog programa.

Edited by Caligula
Link to comment



Sve ce to proci kroz neki korektiv kada (i ako uopste ikada) dodje na vlas


Ua, belolistićar :mad: Tako je i Toma prošao korektiv i postao ovo aktuelno đubre.

Nije problem u Đilasovom debilnom ekonomskom fantazmu, problem je u onom što ta debilnost implicira... a implicira da je čovek debil.

Debil će teško inspirisati ljude da glasaju za njega. Zato se trudi da ih inspiriše da ne glasaju uopšte, i usput učini sve druge stranke vanparlamentarnim crkvenim miševima.

A šta posle? Pa posle Vučić prizna Kosovo, EU mu uskrati podršku (because reasons), i onda svi glasamo Đitlera, branitelja Kosova i porodičnih vrednosti, jer gle čuda, sad je cela opozicija na njegovoj sisi.

"Snaći ćemo se već, pomoći gde zatreba, naći će se po 200 evra za neki lokalni odbor...", tako je nešto srao kod Olje, zar ne? Rečju, debil.

Taj put vodi u još 20 godina naprednjaštva, MMW.
Link to comment
11 minutes ago, Weenie Pooh said:

Ua, belolistićar :mad: Tako je i Toma prošao korektiv i postao ovo aktuelno đubre.

 

 

Jbt ti bas ne kapiras.

 

Da ti nacrtam sumornu srpsku stvarnost - postoje sile mraka, ubijanja, zastrasivanja, fashizma i enormnog lopovluka koje se ne smenjuju na izborima sa jedne i obicna lopovska udruzenja sa druge strane koje mozes smeniti na izborima. Ne postoji treca opcija jer tu opciju niko nece dopustiti, ni jedni ni drugi.

 

Dakle sa jedne strane ono sto personifikuje Radikale, sa druge ono sto personifikuje DS.

 

Sa tim materijalom trenutno radimo i to se nece promeniti u narednih 20+ godina. A kada se bude menjalo, menjace se polako, evolutivno, kroz politicko sazrevanje, kroz sazrevanje institucija, na izborima i na ulicama (korektiv).

 

Ja nemam nikakvu dilemu o tome koja je od ove dve opcije jedina ispravna. Ono sto nama ostaje je da ne gledamo toj opciji u zube (kao 2012te godine na primer) jer cemo, uz ovakvo usrano i podanicko glasacko telo, tesko dobaciti do novog, bangavog, manjkavog i svakako opasnijeg petog oktobra.

 

Aj sad ti dalje u cesljanje i Djidov program.

Edited by Caligula
Link to comment

Kažem ja da vrtiš istu priču godinama, iz poraza u poraz, a frust lečiš psovanjem tamo nekog apstraktnog Mileta koji, eto, "ne razume" koliko si ti u stvari u pravu.

Molim te još samo ovo da mi pojasniš: ako su jedine dve opcije "sile mraka" i "banda lopovska", ako treći put ne postoji i nema smisla tražiti ga... onda kako možeš da tvrdiš da je opcija dva smenjiva na izborima i zato je treba glasati? Ko će da je smeni, opet da zajašu "sile mraka"?

Koliko leukocita treba imati da bi uspešno uglavio ovaj paradoks u svoju infantilnu verziju stvarnosti?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...