April 12Apr 12 Vredi večeras propitati neke goste Utiska nedelje kako komentarišu uspeh keč ol liste u Mađarskoj
April 12Apr 12 Vrhunsko uključenje, "nisam ni zakoga, ali može biti i gore"...Ima više godina nego Olja... Jbt, koliko ta ima, 85+? Edited April 12Apr 12 by radisa
April 12Apr 12 Rastislav - Kada te ostavii ona koja te voli...Hm, svašta bi se moglo zaključiti... Edited April 12Apr 12 by radisa
April 12Apr 12 2 hours ago, April said:Vredi večeras propitati neke goste Utiska nedelje kako komentarišu uspeh keč ol liste u Mađarskoj-kako komentarišete uspeh keč ol liste u Mađarskoj?-pobedila je proevropska opcija u Mađarskoj, referendumska atmosfera je donela rezultat. Jasno je da je to recept i za Srbiju, zato bi studenti trebalo da podrže EU5 listu.
April 13Apr 13 Ali da nosilac liste bude Gajić - Ključ promena, jer ima patriotski stav o Kosovu, a to je za kečolizam preduslov.
April 19Apr 19 Otkrila se Olja.Ona je za SL. Jednu kolonu protiv OKG u bilo koliko kolona.Srđan piša po ovoj dvojici a ona miu drži pišu!:)
April 20Apr 20 Kaze Tadic, treba njega da pitaju, jer ga je SNS izjebao vise puta, pa moze da doprinese iskustvom.Takodje ima dosta iskustva sa preletacima (pomenu i onog Zujevica), pa i tu moze da pruzi savete.Nije da nema smisla...Ovaj iz SSP-a kaze da su uvek za dogovor, i da treba da razgovaraju, samo je zaborao da pomene da Djiki ima nezgodnu osobinu da kada dogovor nije po njegovom, hoce i da ga ignorise. Mada je lik skroz OK, meni najbolji od svih iz SSP-a, nema pasivne agresije, i ne mrsomudi previse. Deluje kao neko sa kim moze da se prica i dogovara. Edited April 20Apr 20 by brusli
April 20Apr 20 "Ridji rdja" je postao jedan veliki problem, a posle "kanabeta" kod AV-a je izgubio kod vecine opoziciono opredeljenih glasaca politicko poverenje za sva vremena. SSP bi bila mnogo bolja i pouzdanija stranka da on vise ne bude na celu.
April 20Apr 20 Uspeli su da budu dosadniji i štetniji od NDSS-a.NIje Đilas "u SSP-u", već je SSP njegovo privatno vlasništvo.Glupo je da se ostatak opozivije time bavi, gubljenje vremena. To je posao za SSP koji taj posao neće nikada obaviti zato me oni ni najmanje ne zanimaju. Jednostavno treba ih ostaviti u prošlosti, nema nikuda sa njihovim pregovorima ni dogovorima. Neka se dogovaraju sa nekima ko hoće da sa njima pregovara.Muka mi je više o njihovim pozivima " da se sedne i razgovara.... ". To može sutra, ako bude vremena, sada ima prečeg posla za sve. Edited April 20Apr 20 by zmanic
April 20Apr 20 Naravno da je SSP njegovo privatno vlasnistvo, nije bez razloga napustio DS i stvorio sopstvenu prciju. Zato i kazem da on mora da ode u politicku proslost, isto kao AV i cela njegova sekta koji su do temelja unistili Srbiju!
Create an account or sign in to comment