Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

@msvNije važan on, samo verbalizuje sve ono što primećujem - kao da su ljudi zatečeni da nas smatraju paramecijumima. Pa jbt, to se tako lepo videlo za vreme kovida, nikad gore i jadnije. 

  • +1 2
Link to comment
11 minutes ago, Frau Gabrijela said:

nisam shvatila da je tek pre neki dan. 

u stvari, znam da je i pre par godina na nekoj promociji knjiga u mom selu vrlo slično govorio o položaju prosvetnih radnika. 

 

dobar je i precizan. 

 

11 minutes ago, John Coltrane said:


Čovek o usranom stanju u školstvu trubi 20 godina…

 

Ma nebitno. Ja tandrljam na svoju vodenicu, Ilić mi je samo povod. 

Ništa ovo pre neki dan nije gore od bezbroj dana prethodnonih nekoliko godina, 2020. ubedljivo najgora u nipodaštavanju nastavnika i ostalih prosvetara. 

 

Evo ova nastavnica naziva dekretom sve što nam stiže. Tako je, ali hrpa dekreta koju smo nadobijali je bolna. Nemam utisak da je ovo što sad prolazimo od strane vlasti gore nego ranije, to je moj doživljaj. Nego, sad je javnost usmerena, podignut je potencijal za bunt i otuda takva percepcija. 

Edited by Svemir Zeka
Link to comment
3 minutes ago, Svemir Zeka said:

 

Ništa ovo pre neki dan nije gore od bezbroj dana prethodnonih nekoliko godina, 2020. ubedljivo najgora u nipodaštavanju nastavnika i ostalih prosvetara. 

skoro isto su i oni rekli postavivši i tu i ovu situaciju u sistemsko urušavanje obrazovnog sistema. 

 

nije bitno. svi smo ogorčeni. 

  • Hvala 1
Link to comment
Just now, radisa said:

Bog te jebo, šta sam ja sad odgledao...

 

Ovako se ni u kafanama ne priča, bolesnici jedni...

 

Pa da, ne vidimo mi to u kontinuitetu, sta trpe ljudi tamo, ozbiljna vestina je kontrirati argumentima ili necim

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, radisa said:

Bog te jebo, šta sam ja sad odgledao...

 

Ovako se ni u kafanama ne priča, bolesnici jedni...


To je zbog ovog dole. Prave mladji neobrazovan sloj, a zeljan svega, a bez nacina da to jednostavno ostvare samostalno. Kreiraju novo glasacko telo.
 

 

Edited by Moonwalker
  • Hvala 1
Link to comment
30 minutes ago, John Coltrane said:


Čovek o usranom stanju u školstvu trubi 20 godina…

na Pesacnaiku inace isti likovi tupe isto, barem od 2006, od kada ja znam za taj sajt, pa na ovamo..

Link to comment
8 minutes ago, munze said:

???

 

7 minutes ago, Misko said:

prdlozi, ili studio?

Ma skupština Srbije...

 

Bolje u Idiokraciju suđenje izgleda i ima više pristojnosti i smisla nego ovo u Skupštini SRbije...

 

Degradirali su najvažnije mesto u Srbiji na nivo kog bi se najgora kafana na Ibarskoj stidila... Bednici...

Edited by radisa
  • +1 5
Link to comment
3 minutes ago, Moonwalker said:

Nije to tupljenje  nego vecina sedi na usima i zatvara oci na ocigledne stvari. 

Zive us vom mikrosvetu, zatvorena "elita" "Gradjanske Srbije"..i jos se referisu na Slobu, ratove..zive u prolsosti, i misle da svi zive..

Link to comment
1 minute ago, radisa said:

 

Ma skupština Srbije...

 

Bolje u Idiokraciju suđenje izgleda i ima više pristojnosti i smisla nego ovo u Skupštini SRbije...

 

Degradirali su najvažnije mesto u Srbiji na nivo kog bi se najgora kafana na Ibarskoj stidila... Bednici...

Pa to znamo

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...