Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Evo ja stvarno ne razumem što je to problem? Nije išao da da Dodiku političku podršku niti da ga poljubi u ruku, išao je da mu daju pare. Koje je debelo zaslužio. A lik radi negde na kasi, dal na pumpi ili u supermarketu negde, nije da mu ne trebaju pare. Nego srpski tviter govno kao i uvek.

  • +1 8
Link to comment

ne mogu da odobrim nikakvo sedenje ko Njega, Nje ili dodika.pogotovo ako je to zbog para. politička podrška obično sledi posle sedenja. inače, ne znam ništa o dotičnom, možda je na drugoj strani od međeda.

 

odavno ne gledam UN. pre svega zbog domaćice.

Link to comment

Boris Maksimović iz izdavačke kuće Imprimatur obavestio je večeras redakciju NIN-a da ovogodišnji dobitnik NIN-ove nagrade Stevo Grabovac nije u mogućnosti da sutra ujutru gostuje u našem podkastu, kako je dogovoreno.

"Stevo Grabovac me zamolio da vam javim da nije u mogućnosti da gostuje sutra kod vas. Zadnjih nekoliko dana bilo je za njega neverovatno iscrpljujuće, a pored svega toga sutra mora da se spremi za ceremoniju dodele i zamolio me da otkažem sve dogovorene termine", naveo je Maksimović.

Grabovac je otkazao i gostovanje na Blic televiziji koje je, takođe, bilo zakazano za sutra, a ranije danas i gostovanje u Utisku nedelje na TV Nova. Svečana dodela NIN-ove nagrade zakazana je za sutra u 12 časova u Kolarčevoj zadužbini.

link

Link to comment
6 hours ago, aram said:

Evo ja stvarno ne razumem što je to problem? Nije išao da da Dodiku političku podršku niti da ga poljubi u ruku, išao je da mu daju pare. Koje je debelo zaslužio. A lik radi negde na kasi, dal na pumpi ili u supermarketu negde, nije da mu ne trebaju pare. Nego srpski tviter govno kao i uvek.

 

Problem je sto Dodik nije obican politicar, kao eto zadesilo se da trenutno obavlja neku funkciju pa mu pripala obaveza da nagradi nekog pisca. Ta novcana nagrada koju je Mile odredio i sluzi za njegovu politicku promociju, kao eto stalo mu je do umetnika u R. Srpskoj.

 

Zameni Dodika sa Vucicem, potpuno je isto. Na ljudima je da pokazu u tim situacijama kicmu i integritet ili ne pokazu. Njihov izbor. Samo bi valjalo da imamo uvek iste arsine kada optuzujemo druge da daju legitimitet zlocinacko-mafijaskom rezimu.

Link to comment

je l je tviterašica radila odnos muškaraca i žena u emisijama kod nataše miljković, maje sa nove, doktora iz bez cenzure? svi su oni mizogini ili je samo olja problem zato što je deo trenda koji ne mora da se tumači mržnjom? 

Link to comment

Em je glupo em nije ni tačno. Marinika, Zorićka, Sofija Mandić, policajka iz Valjeva,… ovako sad iz glave u zadnjih 2 meseca su sigurno gostovale.

  • +1 7
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...