Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

 

 

Dejan Ilic kao iz moje glave da prica :hail:

 

Savo ljigav do bola

 

 

 

Edited by Caligula
  • +1 1
Link to comment
39 minutes ago, Caligula said:

 

 

Dejan Ilic kao iz moje glave da prica :hail:

 

Savo ljigav do bola

 

 

 

Ladno je dečko probio ljigometar...

  • +1 3
Link to comment

Dušan Milenković  sinoć postavio par sasvim realnih i logičnih pitanja u vezi sa odnosima među opozicionim strankama. 

 

 

Link to comment

Odlican Tanasije.

 

Potpuno ga razumem sto je popizdeo kada je objasnio kako je sav trud koji je ulozio sa timom ljudi ostao uzaludan odlukom dela opozicije da pogazi ono sto je dogovoreno i potpisano. Jebote, iste nedelje kada jedni traze od OEBS-a posredovanje, drugi to minirali. Koje su to stetocine..

  • +1 2
Link to comment

Odlican je Tanasije, do dela dok nije trebao da odgovori sta konkretno nakon bojkota.

Onda tuc muc.

 

Link to comment
1 hour ago, brusli said:

Odlican je Tanasije, do dela dok nije trebao da odgovori sta konkretno nakon bojkota.

Onda tuc muc.

 

 

Pa to nije njegov posao, covek ne vodi politiku. 

  • +1 1
Link to comment
14 hours ago, brusli said:

Odlican je Tanasije, do dela dok nije trebao da odgovori sta konkretno nakon bojkota.

Onda tuc muc.

 

To pitanje je stavljeno ad acta odlukom većeg dela koalicije da izađe na beogradske izbore. Pitanje koje se sad postavlja, a na koje takođe nemamo odgovor, je 'šta posle izbora?'

  • +1 2
Link to comment

Moram da priznam da Tanasija nisam razumela do kraja u pogledu toga ŠTA TAČNO ne valja. Delom jesam, ali je on uglavnom pričao obraćajući se Jerinićki, koja zna o čemu priča, ja ne znam i nije mi jasno.

Najdalje što dobacujem jeste da u toj izmeni zakona nema mehanizma kontrole primene. 

 

Link to comment
26 minutes ago, Sokrat said:

To pitanje je stavljeno ad acta odlukom većeg dela koalicije da izađe na beogradske izbore. Pitanje koje se sad postavlja, a na koje takođe nemamo odgovor, je 'šta posle izbora?'

kako sta? pa kontrola nove lokalne vlasti i insistiranje na raspisaivanju izbora za predsednik i parlament zbog novih politickih okolnosti :fantom:

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...