Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Just now, Milošica said:

Šta rade "Đilasovi" mediji BB ekipi...

 

Uzas. Ja da sam na mestu Aleksica i LAzovica demonstrativno bih napustio emisiju..

Link to comment
Posted (edited)

srecom tu je milos pristojni jovanovic

da pojasni svoje pozicije oko srebrenicke rezolucije koje su istovetne vucicevim

ako jovanovic bude deo pobednickog paketa nad vucicem, ubedjen sam da ce biti veci kancer nego sto je to bio kostunica posle 2000

Edited by б1lme3
  • +1 3
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Ali takav lik treba opoziciji, da pokupi desne birace koji su ogroman deo birackog tela.

Insistiranje na cistunstvu, nikada nece skinuti AV.

Link to comment

Vrhunski posao rade za bojkot gospoda Aleksic i Lazovic.

A licemerna pamet "ja sam bio protiv bojkota 2020" 🤮

Link to comment

Sva sreca tu je gospodin Jovanovic da anulira. Sjajno objasnjenje sta se dobija bojkotom.

  • +1 1
Link to comment

ali jebeni milos jovanovic koji je prosli put kad su svi bojkotovali izlazio i to tako sto mu je vucic stampao materijal

covek koji nikad nije organizovao demonstracije i izvodio na ulicu

covek koji je kritikovao opoziciju zbog "zlooupotrebe ribnikara i dubone i malog orasja"

covek koji se slaze sa vucicem i hvali radojicica i sve ovo ludilo oko srebrenicke deklaracije

 

 

  • +1 5
Link to comment

kako laze jovanovic

secam se kako je ovo isto da je zloupotreba ribniakra od spn pricao u insajder debati pred decembarske izbore

 

sad kaze da nikad to nije pricao

  • +1 1
Link to comment

ali koliko su ovo sizofrene poruke za ljude van beograda

 

jbt zivot koji kurac je onda ova dss ekipa igde izlazila, a izlaze skoro svuda van bgd

Link to comment

Moj uTiSaK do sada:
Lazovic: izbegao odgovor na potpis sa proglasom, ostalo ok (verovatno jer se uglavnom slazem sa tim sto prica).

Jovanovic: izbegao odgovor na pitanje za bojkot, covek koji je dobio mac proziva nekog da je milica zavetnica, izvodi neke logicke vratolomije kao zna da ce sad biti kradje jer je vec bilo a u novom sadu ne zna, moze samo da veruje, oce da revidira srebrenicu, proziva opoziciju informerski da je iskoristila tragediju, sve u svemu razocarao sam se, sliku o njemu sam izgradio sa foruma

Aleksic: isto izbegao odgovor kao i Lazovic, ostalo neubedljivo sta god da prica

Aleksica mogu da zamislim da prica isto sto i Jovanovic bez problema, ne znam kako iko moze da veruje coveku sa ovakvim nastupom.

Sve u svemu uzasna emisija, kud je pogledah.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...