Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

10 minutes ago, Eleniko said:

jednim od najvećih uspeha u životu smatram to što sam je svojevremeno oljuštio za jedno 250.000 rsd

 

:hail:

  • +1 2
Link to comment
28 minutes ago, Eleniko said:

 

ne mogu baš 100 posto da garantujem ali 99 posto da je taj glavni pičuljak sa slike jelena drakulić-ilić, siva eminencija duboke novinarske srbije /ringier, blic, NIN/.

 

jednim od najvećih uspeha u životu smatram to što sam je svojevremeno oljuštio za jedno 250.000 rsd na sudu, u to vreme su mi to bile dve neto plate.

 

ova

 

https://www.magazin-tabloid.com/casopis/?id=06&br=327&cl=08

 

 

 

 

 

Nije nego tužiteljka Bojana Savović :D

  • Haha 1
Link to comment

Predlozi su joj bulja

Jebe nam se više za orliće i brnabe. Ona dozvoljava da joj utisak bude šum koji oni prave da bi skrenuli pažnju sa pitanja na koja nemaju odgovore. 

 

Utisak su i debili koji ne znaju da stišaju televizor, džabe smart uređaji 

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, April said:

Predlozi su joj bulja

Jebe nam se više za orliće i brnabe. Ona dozvoljava da joj utisak bude šum koji oni prave da bi skrenuli pažnju sa pitanja na koja nemaju odgovore. 

 

Utisak su i debili koji ne znaju da stišaju televizor, džabe smart uređaji 

Pri tome, Brnaba jeste uopsteno glupa, ali ovo sto je prikazano, mislim da radi namerno i na svoju ruku. Ja mislim da zeli da se svima zgadi i izbegne bilo kakvu javnu funkciju. Hocu reci, Vuciceva okolina je ukapirala da je Titanik udario u ledeni breg I hoce prva da se dokopa camaca za spasavanje. Isto radi I Mali. Vucic ima problem da formira vladu.

Link to comment
1 minute ago, gsb said:

Pri tome, Brnaba jeste uopsteno glupa, ali ovo sto je prikazano, mislim da radi namerno i na svoju ruku. Ja mislim da zeli da se svima zgadi i izbegne bilo kakvu javnu funkciju. Hocu reci, Vuciceva okolina je ukapirala da je Titanik udario u ledeni breg I hoce prva da se dokopa camaca za spasavanje. Isto radi I Mali. Vucic ima problem da formira vladu.

 

I meni se čini. 

 

Preciznije, procenjuju da 'Pa šta' više ne funkcioniše kao ranije, pa bi se radije parkirali u neku zavetrinu. 

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, gsb said:

Pri tome, Brnaba jeste uopsteno glupa, ali ovo sto je prikazano, mislim da radi namerno i na svoju ruku.

Nema šanse.

 

3 hours ago, gsb said:

Ja mislim da zeli da se svima zgadi i izbegne bilo kakvu javnu funkciju.

Mislim da po nalogu odrađuje novo ambasadorsko mesto pre odlaska.
 

3 hours ago, gsb said:

Isto radi I Mali.

Šta je on i gde radio, nisam ispratila?

 

3 hours ago, gsb said:

Vucic ima problem da formira vladu.

Samo oteže kao i na gomili prethodnih izbora.

Možda ima nekih pacova koji bi s broda, ali Brnaba i Mali će sa njim da se grle do kraja. Oni su najuži krug državnog kriminala.

  • +1 6
Link to comment
10 hours ago, John Coltrane said:

Marsenića kad priča kao da slušam Koštunjavog. Nema leba ovde, okrećem na fudbal.

Poludela sam od njega sinoć.

Da sve uradimo sami, pa da sve uradimo sami.

Kako mu niko ne kaže "pa uradi čoveče", pa da vidimo kako su to pametnjakovići smislili. U međuvremenu, nisu ni proteste podržali. Govnari.

Link to comment
1 hour ago, dùda said:

Poludela sam od njega sinoć.

Da sve uradimo sami, pa da sve uradimo sami.

Kako mu niko ne kaže "pa uradi čoveče", pa da vidimo kako su to pametnjakovići smislili. U međuvremenu, nisu ni proteste podržali. Govnari.


Zavidim ti na živcima. Ja sam prebacio na fudbal čim sam čuo onu retoriku “ne treba da iznosimo prljav veš van svoje kuće”. 
To je isto “Miloševića ne treba slati u Hag”, “neće biti revanšizma”, “lekari protestvuju u belim mantilima”. 

  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, dùda said:

Poludela sam od njega sinoć.

Da sve uradimo sami, pa da sve uradimo sami.

Kako mu niko ne kaže "pa uradi čoveče", pa da vidimo kako su to pametnjakovići smislili. U međuvremenu, nisu ni proteste podržali. Govnari.

Pa uradio bi on, ali ne može, ne daju mu... ALi, ako ga Đilas, Marinika, Ćuta, Pavle, Lutovac, Aleksić dovedu na vlast, onda će moći... :fantom:

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment

Meni je UN bio pesma za uši. (ne znam za deo sa gledaocima, to uvek preskačem)

Neka političari tim tonom i rečnikom komuniciraju jedni sa drugima, pa nek govore šta hoće i nek budu dosadni koliko hoće. Zaista me duboki očaj hvata od godina i godina prostačenja i majmunisanja i verbalnog silovanja Orlića, Bizona, Vučića, Martinovića, Vulina, onog ćelavog debila iz NS, Brnabićke i svih ostalih iz tog krda. Želim da taj vid nasilja nestane, ne mogu više fizički da ih podnesem.

 

Uzgred, cela naša opoziciona scena treba da evoluira odnosno da se generacije smene. Ne samo deo desno.

Edited by pt 2.0
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...