Jump to content
IGNORED

R.I.P.


Parsons

Recommended Posts

On 26.3.2024. at 14:08, đorđe geprat said:

gledao/imao sam tri hrvatska filma mislim da su vrlo dobri i da zaslužuju veće ocene od onih na IMDB

- fine mrtve djevojke

- s one strane

- šuma summarum

 

 S one strane je apsolutni masterpis.

Ko nije gledao Ristovskog u pozorištu i u ovoj minijaturi sa Ksenijom Marinković, teško da može da proceni njegov talenat. 

 

A u vezi Kusturice i Sidrana, stalno se preskače da su oni bili pravi umetnici samo dok su radili sa umetnicima - Kreka Kljaković, Vilko Filač, Andrija Zafranović...

Mogao je Kusturica da glumi Etore Skolu ali uz tu san snova ekipu.

Link to comment

Jebote, ja sam mislio da je on umro pre 15-20 godina. Nadam se da je imao spokojnu starost. 

 

Nemam pojma kojem se carstvu priklonio u mutno doba a bilo bi mi drago da je ostao nesvrstan, nesto poput Olivera Mlakara.

 

Htedoh da kazem odlaze yu legende pa ukapirah da su uglavnom otisli(le) i ovo su poslednji trzaji. I sve teze mi pada, kao da ih sve zajedno ispracam pri svakoj smrti. 

 

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, adam said:

 

Nemam pojma kojem se carstvu priklonio u mutno doba a bilo bi mi drago da je ostao nesvrstan, nesto poput Olivera Mlakara.

 

 

 

Nije mozda prilika, ali... Oliver Mlakar je pristojan covek i nikad nije sirio mrznju, ali je i uvereni i dan-danas prilicno ponosni tudjmanovac. On je sa Franjom isao 1990. i svuda po HR, a i ponegde po BiH vodio njihove konvencije.

Link to comment
22 minutes ago, Kampokei said:

 

Nije mozda prilika, ali... Oliver Mlakar je pristojan covek i nikad nije sirio mrznju, ali je i uvereni i dan-danas prilicno ponosni tudjmanovac. On je sa Franjom isao 1990. i svuda po HR, a i ponegde po BiH vodio njihove konvencije.

bas ide jedno uz drugo..

Link to comment
10 minutes ago, Filozof manijak said:

A što ne bi išlo?

Naravno da ne ide. Kao kad bi rekao da pripadnik radikala ne širi mržnju.

  • +1 2
Link to comment

Nije spadao u bolji deo čuvene zagrebačke generacije - svakako ne bi mogao u istu rečenicu sa Dušanom Vukotićem, Fadilom Hadžićem i Tanhoferom.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...