Jump to content
IGNORED

R.I.P.


Parsons

Recommended Posts

Iako ja nemam NIKAKVIH podataka o njemu neki ljudi koji su makar i na kratko bili u njegovoj blizini kazu da su osetili potpuno zracenje...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Žan Marolt 1964 - 2009SARAJEVO - U 45. godini u Sarajevu je preminuo istaknuti bh. glumac Žan Marolt.Akedemiju scenskih umjetnosti završio je u rodnom gradu, bio je član Kamernog teatra 55, ali je radio i na scenama Narodnog pozorišta i Sarajevskog ratnog teatra.Ovaj glumac je ostvario niz pozorišnih uloga kao i uloge u filmovima Mliječni put, Dobro uštimani mrtvaci, glumio je i u serijama Federalne televizije: Viza za budućnost i Lud zbunjen normalan.Marolt je 1997. godine dobio nagradu za najboljeg mladog glumca Evrope za film Elvis.Malo je poznato i to da je u bacanju kladiva kao mlađi junior bio prvi u BiH, a treći u bivšoj Jugoslaviji.Glumio je u filmovima: Tunel, Puki, Rusko primirije, Otvori prozor, Elvis, Mliječni put, Familija...marolt_v.jpg

Edited by colonelo
Link to comment

Videh u Politici citulju Milanu Paunovicu. Bese li nekad u GSS, pa u DS? Ne mogu vise da se setim kakva se frka oko njega i zbog cega dizala.

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Jedva sam našla vijest o tome, pa sam se ponadala da je u pitanju opet neki bizarni medijski ispad, kao što se već jednom ispostavilo. Na ogromnu žalost, nije.Baš mi žao. :( R.I.P.

Edited by Eidyia
Link to comment

ovde bio mesecima na naslovnim stranicama najcitanijih casopisa...... njegova borba protiv raka je medijski isprachena u detalje, bar ovde... tuga, tuga

Edited by Hippie
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...