Jump to content
IGNORED

radiohead


Takeshi

Recommended Posts

sacekajte ceo album pa onda sudite!ovako je neozbiljno, ko neki novinari.ja nisam ni hteo da slusam b-strane pre a-strana! bolesno mi!
Ja i dalje mislim da je citava prica o A/B stranama zajebancija
Nemam nikakav problem sa rejdiohedom.
Good for u ;) Mislio sam vise na gomile razocaranih u komentarima ispod vec pomenutih rivjuova
Link to comment

reci cu nesto sto ce unistiti moju superkul reputaciju, ali...ovi definitivno mogu da naprave samo odlicne i genijalne albume :(ovaj mi je odma iza duga, koji se kotira iza kid A koji je odma iza prva 3 (to su ti genijalni).

Link to comment
@A/B sides:za 37 minuta muzike? :blink:
a zasto bi rejdiohed, koji vodi racuna o tome, stavio onakvu poslednju pesmu?! zasto codex :wub: (buckavi klavir! pa tomov glas kad se pretvori u bras! piramidalna pesma kakva je trebalo da bude) nije poslednja pesma?! ili cak give up the ghost?!gde je present tense, daily mail, skrirting on the surface (lift, true love waits!, burn the witch!)??! angry.gif zasto nikad nismo dobili tracklist?!zasto su Idioteque i Takeshi dobijali brojeve tkol1 - xxxxxxxxx?!HYPE!
Link to comment

Hmm, pa oni jesu pricali (Tom cini mi se) da misle kako je album kao format mrtav i kako ce probati da eksperimentisu sa nacinom objavljivanja pesama/muzike, tako da ko zna, mozda uparvo prisustvujemo tome. Sto ce reci da "album", u stvari, izlazi tek u maju. :D

Link to comment
Hmm, pa oni jesu pricali (Tom cini mi se) da misle kako je album kao format mrtav i kako ce probati da eksperimentisu sa nacinom objavljivanja pesama/muzike, tako da ko zna, mozda uparvo prisustvujemo tome. Sto ce reci da "album", u stvari, izlazi tek u maju. :D
ha ha jedini koji su mrtvi u celoj ovoj priči su oni samia ovo je topik posvećen obožavanju mrtvih
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...