Jump to content
IGNORED

radiohead


Takeshi

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 4 months later...
a što su odustali od onoga da dele muziku, pa ko im koliko plati?
Grinvudu bilo malo kinte, nameračio neki dvorac u Velsu pa se poalavio.Druže, otkud bi ja znao što su odustali? :unsure: Ako je na ogledu od jedne osobe, zaradiće puno više. Za Rainbows nisam dao dinara iako je dojajan album, a ovde calnuh 7 jura na neviđeno.
Link to comment
Nešto mi je prekratka pauza između LP-ova za njihov ritam. Nadam se da se neću razočarati, ideja je da svaki LP bude bolji od predhodnog.
pa jedina duza pauza je bila izmedju httt i ir. za nekoliko meseci duza. a i morali su da pozure zato sto je af uzo gremija!a od te ideje da svaki album bude bolji od prethodnog je rejdiohed odustao posle okc.
Link to comment

WOW!verovo sam da su ovakve izjave ostale u prosom veku - ali, na 1. slusanje, cini mi se da su radioglave ponovo spasile (indie rawk!) muziku!!! (af nek ga duva!)true love waits studijaksa verzija s ovim strujama! mozda je najlepsa pesma koju su snimili! pod cebe sad! svi!

Edited by fancy claps
Link to comment

I ja se isprsio sa 6£. -_-A do subote, evo ga ceo koncert iz Tokija pre dve godine:

Track Listing-------------15 StepJustThere ThereAll I NeedWeird Fishes/ArpeggiThe GloamingOptimisticJigsaw Falling Into PlaceIdiotequeFake Plastic TreesBodysnatchersVideotapeParanoid AndroidReckonerEverything In Its Right PlaceMy Iron LungHow To Disappear Completely

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...