Jump to content
IGNORED

radiohead


Takeshi

Recommended Posts

pretplatnici će dobiti još osam - samo da završe
istina!evo, u poslednjoj pesmi, koja se nimalo slucajno zove separator, thom narice 'if you think this is over, you're wrong'...:lol::isuse: rejdiohed izvlaci najludje iz sveta... to je vise od prevare i zajebancije. to je umetnost.
Link to comment

ne znam zašto sam tripovao da će 'these are my twisted words' biti na albumu, baš bi vol'o da je tu. meni na prvo slušanje onako, vidim da će trebati dosta vremena za ozbiljniju procenu <_< in rainbows mi bio giga-mega-infra-ultra od prve sekunde...

Link to comment
pretplatnici će dobiti još osam - samo da završe
Pa da, po ovom modelu, taman za 4 godine stize ostatak :P
fanovi u neverici! misle da je ovo lazan album! :lol:
Citam prve preview/review tekstove, i kao sto se manje/vise ocekivalo - podeljena kritika, podeljeni fanovi. Preterivanja u kudjenju, preterivanja u hvaljenju i sve to posle samo par sati od objavljivanja. Yep, that's Radiohead :) Najveci problem imaju ljudi koji su ocekivali vise i bolje a to je jako tesko postici kada se dotakne vrhunac. Moje misljenje posle visecasovnog kozumiranja: album je dobar, ali nece dostici "In rainbows" (a ni "Hail to the thief"). Mada, i ne mora...
Link to comment

Tja ... Ovo mi je više kao The Eraser.

Najveci problem imaju ljudi koji su ocekivali vise i bolje a to je jako tesko postici kada se dotakne vrhunac. Moje misljenje posle visecasovnog kozumiranja: album je dobar, ali nece dostici "In rainbows" (a ni "Hail to the thief"). Mada, i ne mora...
Upravo to. Album je odličan i ništa više od tog. Edited by Anonymous
Link to comment

sacekajte ceo album pa onda sudite!ovako je neozbiljno, ko neki novinari.ja nisam ni hteo da slusam b-strane pre a-strana! bolesno mi!

Edited by fancy claps
Link to comment

zasad na prvu mi bzvz...sve vreme čekam da se nešto desi, da odapne (što je na prošlom itekako umeo)...a ono ništa.malo caribou, mao glič/minimala malo samoreciklaže... uvek je kasnio za elektro trendovima <_<

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...