Jump to content
IGNORED

Boks


Zverilla

Recommended Posts

kravetina, ako se ne varam ima ona istoriju sumnjivih borbi

 

edit: da, samo google search njenog imena vraća dosta kritika https://www.google.rs/search?q=adalaide+byrd&oq=+byrd+adal&gs_l=psy-ab.3.0.0i22i30k1l4.3176.8895.0.11185.6.6.0.0.0.0.155.740.0j6.6.0....0...1.1.64.psy-ab..0.6.733...0j0i67k1j0i19k1j0i22i30i19k1.0.ErTWesUWs5I

Edited by Clem Fandango
Link to comment

Mislim da je neresen realan ishod. Kanelo je dobio prve tri i poslednje dve, u desetoj je bila opsta makljaza a ostale runde idu genadiju. Ovako dobar mec svakako zasluzuje revans, tako da je ukupna odluka sudija (mada je prvi zestoko preterao) skroz ok.

Link to comment

tako da je ukupna odluka sudija (mada je prvi zestoko preterao) skroz ok.

To može da bude krađa, slepilo, totalno nepoznavanje sporta koji sudiš, nikakvo žestoko preterivanje, po njoj je Kanelo dobio 10 od 12 rundi ne postoji racionalno objašnjenje po kom je neko na osnovu ove borbe mogao tako da oceni

Link to comment

Cini min se da je Canelo bio bolji.Golovkin nije uspeo da ga zatvara,a U klincu je bio bolji Canelo,a na poludistanci je opet Canelo ugasio Golovkina kontrama i udarcima u telo. Navija sam da G pobedi

Edited by askeladden
Link to comment

Cini min se da je Canelo bio bolji.Golovkin nije uspeo da ga zatvara,a U klincu je bio bolji Canelo,a na poludistanci je opet Canelo ugasio Golovkina kontrama i udarcima u telo. Navija sam da G pobedi

+1

 

Kana i Kirklanda je ovakvim udarcima slao u drugu dimenziju.

 

Link to comment

zavidim onima koji su mogli da gledaju uzivo. nisam hteo da gledam ni hajlajtse dok ne pogledam citavu borbu. odgledah najzad..  :Hail:  opasan matchup, opasan. steta sto nisu generacija, bila bi neka trilogija za istoriju.

 

najezio sam se na kraju. ok, mogu ja navijacki reci da je g mogao bolje, al to ne ide bas tako. nekad mozes onoliko koliko ti dozvole. da, mislim da je dobio i da je pokraden, ali je bilo bas blizu i u konacnici ga nisu mnogo pokrali jer je canelo prilicno usavrsio tu svoju odbranu, te je i runde koje je g dobio uspevao da zacini odlicnim kontrama. i bez obzira sto jeste dosta "trcao", toliko je eksplozivan da si i u momentima najjace g-jeve ofanzive na ivici stolice jer moze odnekud da izleti neka mina.

 

u svakom slucaju, ako su ikome ista morali da dokazuju (npr. bradu), to sad vise nije pitanje. prijatno me iznenadio canelo, ali mi je i respekt za golovkina jos porastao. tehnicki je mozda mogao bolje ponekad, u prvih 3-4 runde se stegao, i svasta nesto.. nego.. znam da canelo ne vazi za jakog udaraca, ali burazeru, ono sto je golovkin popio bez da trepne i da kao pitbul nastavi napred (i to fokusiran), ja zato volim boks jbg.

 

 

 

naravno, 118-110 nema sta da komentarisem. nije ni bitno da li je korupcija ili neznanje, skandal je u svakom slucaju. debili su ovakav mec uspeli da sjebu.

Link to comment

Golovkin je tek od osme runde pustio levi krose u pogon,ali mi se cini da nije smeo da pokusa sa udarcima u telo iz respekta prema Canelovoj desnici.Ima u devetoj rundi trenutak kada Golovkin pocinje da peca sa cudnim levim kroseom koji ide odozgo na dole.U desetoj rundi izmedju 2:00 i 1:50,konacno pogadja Canela sa tim udarcem visoko po slepoocnici i ovaj spusta ruke,i staje.Vrlo cudan udarac,efektivan.

Link to comment

ponovo pogledao, i za razliku od prvog puta kad sam gledao pospan, i kad sam mislio da je neresen rezultat sasvim posten, sad mislim da je g pokraden.

bez sumnje je dobio mec, da nije bilo onog kanelovog berzerker moda u 11toj, cak bih rekao i dosta ubedljivo.

u svakom slucaju, svaka cast obojci, neverovatni su. a onu kozu sa minulim radom ko je meto da sudi mec decenije, metnem mu ga.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...