Jump to content
IGNORED

Boks


Zverilla

Recommended Posts

ja sinoć gledala boks, silom prilika, doduše  :lolol:

 

ženski mozak, iliti percepcija, šta znam, ne može nikako da skonta šta tu ima plemenito  :blink:

 

ali, nisam zato ovde, da ne davim, znam da je to jednij ženi nemoguće objasniti  :D , nego, jutros na vestima čujem kako je džošua pobedio ''nokautom''

 

a zar se to ne zove ''nokdaun'', pošto kličko nije pao ?

Link to comment

U nokdaunu je bio dvaput kad je bio dole pa ustao u okviru brojanja do 10. A nokaut je i ovo kad ga je mleo na konopcima pa sudija prekinuo. Ukratko: Ne mora da leži da bi bio nokaut.

Link to comment

U nokdaunu je bio dvaput kad je bio dole pa ustao u okviru brojanja do 10. A nokaut je i ovo kad ga je mleo na konopcima pa sudija prekinuo. Ukratko: Ne mora da leži da bi bio nokaut.

fala, u međuvremenu sam nešto slično i skontala, a živela sam u ubeđenju da je nokaut samo kada leži dole

 

divim se svakome ko tu vidi šta se dešava  :D

 

moj muž huknuo kada je ono kličko u šestoj zveknuo dasnicom, a ja to nisam ni videla, tj, videla tek u usporenom snimku  :isuse:

Link to comment

Ja pojma nemam o boksu al ono je bilo odlično. Peta runda me razbudila momentalno. Kako je braša utrčao u nju. I onda kraj iste runde. Delovalo je da će pasti. Sad ovi su komentarisali kako je izgubio snagu, al čini se da ga je kličko potkačio tu. Onda u 6. pokušava da kapitalizuje to i obara zver direktom. Ovaj momački to preživljava i onda ide prilično zatišje sa kličkovljevim stalnim pritiskom, ali solidno jalovim, sve do 11. Jedan čist aperkat podiže od zemlje i posle rutinski mlevenje mesa. Spetakl.

Link to comment

ali, nisam zato ovde, da ne davim, znam da je to jednij ženi nemoguće objasniti  :D , nego, jutros na vestima čujem kako je džošua pobedio ''nokautom''

 

a zar se to ne zove ''nokdaun'', pošto kličko nije pao ?

 

nokaut je kad odspava na podu, tehnički nokaut je kad je borac na nogama, ali nije u stanju da se više brani pa uskoči sudija da prekine

Link to comment

Sudija se baš ozbiljno napregnuo da vrati Klička posle nokdauna, da ga odmori, tražio da obriše rukavice, prekidao brojanje terajući u ćošak Džošuu koji je tamo bio sve vreme, opominjao sekundante...

 

Brojanja su trajala 20+ sekundi, ali ovaj je bio potpuno grogi.

Link to comment

ja sinoć gledala boks, silom prilika, doduše  :lolol:

 

ženski mozak, iliti percepcija, šta znam, ne može nikako da skonta šta tu ima plemenito  :blink:

 

ali, nisam zato ovde, da ne davim, znam da je to jednij ženi nemoguće objasniti  :D , nego, jutros na vestima čujem kako je džošua pobedio ''nokautom''

 

a zar se to ne zove ''nokdaun'', pošto kličko nije pao ?

i ja gledala, preznojili me nacisto, dlanovi mi bili mokri, kosa mi se digla na glavi, mrzim sport generalno, al mi se posle ovog sinoc cini da cu poceti da pratim boks

Link to comment

i ja gledala, preznojili me nacisto, dlanovi mi bili mokri, kosa mi se digla na glavi, mrzim sport generalno, al mi se posle ovog sinoc cini da cu poceti da pratim boks

na kraju krajeva tu su dva mišićava znojava tela..

sve ste iste..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...