Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

1 hour ago, Hamlet Strašni said:

Ostavila je mene da joj čuvam maciće. 

meni se desilo da se probudim a u krevetu sa mnom mačići, mali, još slepi bauljaju, živ sam se isprepadao da nisam nekog prignječio, posle par sati vrati se gospođa majka, pravo do mog kreveta i vraća ih jedno po jedno u štek koji smo joj napravili...

  • Wub 4
Link to comment
11 hours ago, igoraki said:

meni se desilo da se probudim a u krevetu sa mnom mačići, mali, još slepi bauljaju, živ sam se isprepadao da nisam nekog prignječio, posle par sati vrati se gospođa majka, pravo do mog kreveta i vraća ih jedno po jedno u štek koji smo joj napravili...

Зато сам се ја ноћас искусно затворио у собу. Ионако ми се сто пута дешавало да се пробудим а мачка лежи на мени, поред мене или на јастуку...

Link to comment
Зато сам се ја ноћас искусно затворио у собу. Ионако ми се сто пута дешавало да се пробудим а мачка лежи на мени, поред мене или на јастуку...

Ja sam počeo ovog mog da "poguram" sa kreveta kad se probudim, a on mi kod nogu...
Pogleda me u fazonu "jel može to malo kulturnije?" i ode u dnevnu sobu...
Jednom sam zatvorio vrata od spavaće sobe ali je bilo naskakanje na kvaku dok nije otvorio...



....shiit has hit the fan.
  • Haha 3
Link to comment
50 minutes ago, Frank Pembleton said:


Ja sam počeo ovog mog da "poguram" sa kreveta kad se probudim, a on mi kod nogu...
Pogleda me u fazonu "jel može to malo kulturnije?" i ode u dnevnu sobu...
Jednom sam zatvorio vrata od spavaće sobe ali je bilo naskakanje na kvaku dok nije otvorio...



....shiit has hit the fan.

Ovako je i kod mene.

Link to comment
4 hours ago, Hamlet Strašni said:

Зато сам се ја ноћас искусно затворио у собу. Ионако ми се сто пута дешавало да се пробудим а мачка лежи на мени, поред мене или на јастуку...

Ok, ali imaj na umu da maca treba da tebi i mačićima donese guštere, miševe ili šta već nađe:blush:

Link to comment
On 16.7.2023. at 19:01, DejanMilč said:

 

 

F1JyMM4X0AAofCV?format=jpg&name=large

 

 

Da li je neko obratio pažnju na najboljeg čovekovog prijatelja iz donjih regija, preko puta?

Rekla bih da oboje fiksiraju keks (sendvič) u ruci ovog gospodina.

Edited by Arkadija
  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Video sam kombi koji nekom od ovih agencija ide za Budimpeštu i iz njega na nekom odmorištu iskače lik sa šnaucerom...



....shiit has hit the fan.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...