Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

26 minutes ago, Arkadija said:

Uz ovo obavezno ide tekst: Ko je preživeo? Pametna žena i mačka.

Plus poneki alijenčić. Mora nešto sreću da kvari.

Link to comment

Dok smo na moru, moja mama pazi na mačke. Javlja nam sva tužna da je stari mačor otac i deda ostalih mačaka nestao i nema ga. Mi već krenuli da razvijamo teorije. Doduše, utešno je bilo sto je poslednji put vidjen kada je od io da udje u stan i bude zatvoren sa mackom i mačićima koje vidno mrzi.

 

Kod mačaka se pojavile buve, jedan čovek koji nam je majstor za sve a postao je i prijatelj ide da kupi ampule i donosi 7. Stavlja na mačku i macice i kaže idem sad u komšiluk da stavim i Misku - u drugu kuću gde dolazi da pomaže. Kaže Miško je tamo danima već. Tražili i dobili snimak - dok mu stavlja ampulu Miško jede neko pečenje. 
 

Doduse, izdajica se već jednom vratio sa nekom mašnicom iz skitnje tako da nije bas 100 posto neočekivano. 

  • Wub 1
  • Haha 7
Link to comment

Nasem macoru bas ne prija nas odlazak na duza odsustva, ostaje sam u stanu i baba dolazi samo da mu da da jede. Kada se vratimo to je 2h odusevljenja, mazenja i predenja a onda dva sata ujedanja da pokaze da je ljut sto smo ga ostavili. Onda 7 dana spavanja u nogama i jakog mjaukanja kad god neko izadje iz stana. Posle se smiri. Kada idemo na ova kraca odsustva 3, 4 dana vodimo ga sa sobom.  

  • +1 4
Link to comment
17 minutes ago, djeneralche said:

Nasem macoru bas ne prija nas odlazak na duza odsustva, ostaje sam u stanu i baba dolazi samo da mu da da jede. Kada se vratimo to je 2h odusevljenja, mazenja i predenja a onda dva sata ujedanja da pokaze da je ljut sto smo ga ostavili. Onda 7 dana spavanja u nogama i jakog mjaukanja kad god neko izadje iz stana. Posle se smiri. Kada idemo na ova kraca odsustva 3, 4 dana vodimo ga sa sobom.  

On je ljut na nas od prošle godine kada su u kući ostali NJEGOVI mačići. Ovi unuci novi, a možda i deca su samo šlag na torti. 

  • Haha 8
Link to comment
On 22. 8. 2023. at 0:50, Amelija said:

ima li nekih razlika u mačjim rasama u smislu boljeg-lošijeg podnošenja kad domaćini putuju?

Od mačijih rasa se jedino nešto razumem u avlijanere, ali evo nađoh nešto...

 

The top 10 cat breeds that are suitable for working professions or people who would need to leave their cats for long periods of time are:

    British Shorthair
    European Shorthair
    American Shorthair
    Russian Blue
    Maine Coon
    Ocicat
    Javanese
    Himalayan
    Norwegian Forest Cat

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...