Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

14 hours ago, Arkadija said:

Ali targetira samo nju, koja bezobraština od cicosa. :laugh:

Još jedan razlog zašto su mačke == mala deca

  • +1 1
Link to comment

Spomenku smo sterilisali pa je posle operacije bila unutra,prvo dole kod mojih pa sad gore kod nas..ali Ljubinka je sad u problemu..ovde je bila njena terirorija i nikako nije srecna novom mackom...

 

hoce to proci?

 

Ljubinka je oduvek ludak macka..trebalo je 6 meseci da mi se popne u krilo,plasljiva je i temperamntna

dok je Spomenka pitoma,mazna i dobra...

Link to comment

Kupili smo Cicmicu novi wc, nije velika razlika u tipu kutije al ona bojkotuje celo popodne

Zivi nismo hoce li ga koristiti ili ce da pocne da zapisava okolo

Pokusala sam i da je sprijateljim sa novim objektom al izgleda neuspesno.

 

S mackama se nikad ne zna kad ce i na koliko da se drze neke svoje odluke

Link to comment

Cicmic 24h bojkotovala toalet!

pa majka mu😡

sinoc kad se u neko doba uzvrtela setim se da ga oborim  i ona je tek tad usla sa strane i  piskila. Danas drzimo oboren wc na sred kuce celi dan. Valjda ce se navici. Povratka na staro nema, jer smo stari wc bacilli. Ludo mace.

  • Haha 1
Link to comment
14 hours ago, Sara said:

Cicmic 24h bojkotovala toalet!

pa majka mu😡

sinoc kad se u neko doba uzvrtela setim se da ga oborim  i ona je tek tad usla sa strane i  piskila. Danas drzimo oboren wc na sred kuce celi dan. Valjda ce se navici. Povratka na staro nema, jer smo stari wc bacilli. Ludo mace.

Ja sam to rešila torturom. Kad sam ovom mom debilu kupila novi wc, veći od prethodnog, pobegao je kao da ga svi demoni gone. Onda sam ga uzela, za divno čudo nije se opirao, i ubacila sam ga u taj novi. Kad sam videla hoće da utekne, lepo sam mu preprečila put, lupila jednu laganu čvrgu po brkovima i lepo rekla to ti je novo, nemoj da sam našla nešto negde po kući. Gledao me u oči, valjda nešto razume. Nije bilo više incidenata zbog wc-a.

Resistance is futile!

Edited by Arkadija
Link to comment
On 18.4.2023. at 23:53, Sara said:

Kupili smo Cicmicu novi wc, nije velika razlika u tipu kutije al ona bojkotuje celo popodne

Zivi nismo hoce li ga koristiti ili ce da pocne da zapisava okolo

Pokusala sam i da je sprijateljim sa novim objektom al izgleda neuspesno.

 

S mackama se nikad ne zna kad ce i na koliko da se drze neke svoje odluke

 

mozda nije trebalo da sklanjate stari dok se jos nije navikla na novi. uzgred ja sam uvek imao dve kutije sa peskom (za jednu macku), provalio sam da je to najbolja opcija iako deluje neprakticno da budu dve

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...