Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Moja Cicika voli Gurmet paštete i to: paštete sa tunom, zečetinu i govedinu. Ponekad hoće da pojede sosić ali samo Wiskas i to onaj za bebe..

 

Od tvrde hrane voli hranu u kojoj je ubačena macina trava. Probirljiva je što se tiče tih granula. Jede samo Purinu. 

 

A kada je grebalica u pitanju, kupila sam neku sličnu ovoj iz Ikee. Nije je ni pogledala. Grebe nameštaj iako dobija dobija lagane "udarce" krpom. 

 

Ne grebe jedino kada joj moja mama kaže " Cicika spremi 2000 evra za nov nameštaj". Tada stane sa grebanjem.:D  

  • Haha 1
Link to comment
56 minutes ago, djeneralche said:

Probaj da ga, kada krene da grebe namestaj, uzmes i sapicama prevlacis preko grebalice da bi skapirao da je to za grebanje. Mi smo naseg tako naucili. Plus grebalica mora da bude cvrsto fiksirana, to je najvaznije da moze ceo da se nasloni na nju. Mi koristimo

https://www.ikea.com/rs/sr/p/lurvig-grebalica-natur-30377794/

 

jao probali smo to više puta al je mentol... sa jedno pet različitih grebalica do sada, druga mačka bez problema, čudi nas čak što to nije "prepisao" od nje.... :D

 

možda ovo iz Ikee nije loše, mada gubim nadu da će ikad da nauči :D

Link to comment

Čarli dobila teranje, ovakvo mjaukanje još nisam čula[emoji79] Prilično scarry zvuči i sva je sjađena i nervozna,juce mi isfronclala prste
Sterilizacija sledi, naravno20230429_181149.jpg20230429_181228.jpg

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока

  • +1 1
  • Wub 4
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...