Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

On 2.4.2021. at 13:16, braca said:

IMG_5216.jpeg.6e6a0da0aba53d7f761db6699fc7903b.jpeg

 

Ovo vam je srpski leteći mačak... Pre neki dan je potrošio 1 život, a meni malo skratio...  Ovo je snimljeno par dana pre letenja...

 

A ovo posle 

 

IMG_5222.jpeg.6a8c9707037ea534883af9aad8270817.jpeg

 

Blenta ne može da bude miran na balkonu, treći sprat, nego se šeta po obodu prozora, vere po ivici i naravno pao je... Veterinar hitno, snimanje, utrazvuk i sve je ok, samo  je iskrvario malo nosić, pocepao usnu, još uvek malo šanta na jednu šapu, ali osim toga ko onaj bosanac iz vica... 

 

 

 

Leteći mačak, nova epizoda : u nedelju ujutro ustajem, nema ga nigde u stanu, tu je samo ovaj drugi sa avatara... pogledam dole, nema ga... pre nego što sam ustao, učinilo mi se da sam čuo neku buku ali nisam siguran... tražim ga svuda, mada nema običaj da se krije po stanu, pre će biti obrnuto, da ne mogu da ga se otarasim kad navali da se mazi..

 

Sidjem dole, nema ga nigde, zovem, ne javlja se, komšija pita "jel opet ?", rekoh opet, ovaj put ga niko nije video...

 

Prodje taj dan, ja redovno bacim pogled sa balkona, ništa... i onda uveče kasno ga spazim, šunja se oko ulaza... potrčim dole, kad on zbriše !  Zovem, tražim po žbunju okolo, ma kakvi, nema ga nigde. U medjuvremenu vreme ovde nikakvo, pljuskovi, hladnjikavo, tražim ga redovno, nema...

 

I jutros ga opet spazim, i kad me video mjauče iz sveg glasa. Sidjem, kad on opet krene da beži... stanem, stane i on i dere se... i nekako se smirio, pusti me da mu pridjem i evo ga nazad kući... Ovaj put mu ama baš ništa ne fali, ni ogrebotinu nema, verovatno je aterirao na neki žbun. Pojeo je tri kesice hrane, olizao posudu i evo sad kunja...  

 

 

 

 

  • +1 8
Link to comment

E za to bežanje mačaka, koje su u kući pitome i vole da se maze, pročitao sam negde da im je to neki "odbrambeni mehanizam" da ih ne bi neko povredio...







... Shiit has hit the fan

Link to comment
7 minutes ago, jms_uk said:

Cuvam neciju gajbu naredne tri nedelje, a uz gajbu dolazi i Tommi:
 
 



 

Opa, macan iz visokog drustva... ili se samo cini da je dalji rodjak Larija iz 10 Downing St? :D

 

Spoiler

larry.webp

 

  • +1 1
Link to comment

Tomislav je sjajan karaker, vidi se odmah. Lepo će se ophoditi sa uljezom dok mu se ne vrati premili gazda.

Edited by halloween
  • Haha 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...