Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

od noćas mi je život kraći za 10 godina, a maca je jedan istrošila, sad ima još 8.

.

.

prebiću je čim se oporavi :cry:

huh, odlično se završilo. sad se odmarajte i ti što pre zaboravi, a ona neka zapamti šta više ne treba da radi.

 

(priča mi je poznata, jedino smo mi padobranca tražili duže od 24 sata, to posebno skraćuje život.)

Link to comment

Јохана некако пребродила трећи (!) испитни рок ове године. И ове мачиће из другог рока је баталила, није их чак ни доносила, мислим да су остали негде у стоваришту секундарних сировина код комшије прек пута, тамо има сто буџака где је могла да се маци. У трећем року су на њу кидисала бар тројица одједном (тј један креше двојица чекају)... 1 нимфомачка. Остала је без зимске длаке по врату, а међу плећима има једно као обријано парче величине 3х3 цм.

 

Каже ми госпоја, шта се све ради из љубави, јел' видиш ти то.

 

Но, већ трећи-четврти дан је мир и тишина. Видећемо у септембру шта ће да буде.

Link to comment

vaso, došlo vreme da primenim frontline, a u mom selu ima da se nađe samo neki s ambalažom na ruskom. piše da je nosioc ( :isuse:) dozvole za srbiju royal vet beograd. valja li to? da uzimam? pitam jer ste ranije pisali ovde da postoje lažni frontlajnovi.

Link to comment

Шта они мисле, из те фирме, да је су наше некрунисане главе случај за ветеринара?

 

Добро, можда и јесу, ал' није лепо да то ставе у назив фирме.

Link to comment

vaso, došlo vreme da primenim frontline, a u mom selu ima da se nađe samo neki s ambalažom na ruskom. piše da je nosioc ( :isuse:) dozvole za srbiju royal vet beograd. valja li to? da uzimam? pitam jer ste ranije pisali ovde da postoje lažni frontlajnovi.

rojal vet je ozbiljan distributer. ja bih kupio.

Link to comment

dindodrijc-retard po treci put u toku leta donela misa u stan (posto kapira gajbu kao bazu, pa sve sto ulovi na ulici donese ovde da moze fino, natenane da se smisli sta ce da radi). za razliku od prva dva puta - kad je donela jednom mrtvog i drugi put tesko ranjenog misa - ovog puta donela je zivog, zdravog i cilog misa i dok se smislila sta ce s njim on joj je pobegao :lolol::isuse: i sakrio se valjda na jednom jedinom mestu gde se mogao sakriti - u supljinu drvenog stoka od vrata. 

 

i sad ja mislim ok sad ce da provede ovde 3 dana i 3 noci fiksirana ispred stoka dok ga ne uvati, kad ono kretino-imbecile odustane posle 15 minuta i ode mrtva ladna napolje da lovi jos. kakav potpuni fail od macke :isuse:

Link to comment

moram da pohvalim djapovo ponasanje. zadnjih sat vremena je vrlo posvecena zadatku iako sam napravio kardinalnu glupost i dao joj whiskas pre lova. i cak iako joj se spava, nije otisla na mesto za spavanje vec poput nekog granicara pitomca spava sa puskom knjava na sred hodnika u neudobnom polozaju sa jednim okom uprtim ka cipelarniku (nova lokacija, migrirali smo iz stoka*). valjda sad kad sam zamandalio terasu i ne dam joj da izadje napolje, veli 'pa ako sam vec zarboljena u kuci ne mogu valjda da budem i zarobljena i sa intruderom u kuci'. proradili instinkti, no morao sam i whiskas da joj posluzim blizu nove intruderove lokacije ne bi li je zainteresovao za akciju.

 

* i to je migrirao na moje oci. izasao dasa iz stoka i pokusao iz sve snage da se provuce izmedju vrata ka mojoj spavacoj sobi, no nije bilo sansi. ja vidim da se on muci, trknem uzmem plasticnu casu koja je deo standardne procedure za bezbedno izbacivanje insekata iz kuce, ali je bio prosto prebrz za moje trula cula reflekse. result: sad je u cipelarniku.

Link to comment

.. i moj perfidni plan da smrt misa koju sam prizeljkivao, izreziram tako da ga moja macka ubije da bi se ja na taj nacin lisio karmicke odgovornosti za njegovu smrt i preusmerio je na svoju macku, odn. u domen instinkata i neosvestenog, nije uspeo. na kraju sam ja ispao defakto misoubica, ko sto i jesam bio kad sam joj posluzio whiskas ispred njegovog sklonista.

 

osecam se pomalo ko oni vorarefilski gmazovi sto hrane svoje zmije / iguane / dzinovske stonoge misevima i postavljaju klipove sa tim na YT i posle su fazonu su whaat, that's all nature ! ^_^

Link to comment

Fascinantno je kako mačka može jedan dan iz čista mira da se vrati davno napuštenom ponašanju. Od sinoć se ponovo opsesivno igra sa lopticom, nosi je u zubima i gleda okolo gde je najzanimljivije da nastavi igru, pa ode na terasu promoli glavu dole sa lopticom u ustima i vrati se unutra (tako smo ranije stalno morali kod komšija u dvorište po lopticu). Hrana ga apsolutno ne zanima, a kada izgubi lopticu, npr ispod dvoseda, zaspi na tom mestu dok mi ne dođemo i izvadimo je.

 

Ovo nije radio godinu i po-dve iako su iste te loptice bile sve vreme u stanu i bacane mu. Valjda je odlučio da je suviše rano da bude mator.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...