Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

post-1816-0-43486100-1344433127_thumb.jpgJutros pre posla, izašla sam na terasu da proverim vremenske prilike, kad primetim da me neko posmatra.Komšinica je pre nekoliko nedelja dobila mladu sijamkicu, koju smo samo čuli, ali nikad videli. E, pa pokazala se :D Edited by Arkadija
Link to comment

Treba mi pomoc, sugestija, savet... Preselismo se u stan koji je na 4. spratu, terasa mi je velika i lodja je. Posto imam dva macora koji su ves pokazali tendenciju padanja sa prozora i terase (doduse u kuci i sa prvog sprata sto je izazvalo samo stres) hocu da zastitim terasu. Vec nadjoh na netu dosta ideja za postavljanje one kokosarnik ili slicne mreze na okvir... Dilema je sad, da li to decko i ja mozemo sami izvesti ili je bolje zatraziti pomoc majstora. A onda dolazim do zakljucka da ne znam kog majstora bih zvala za tako nesto?Ako neko vec ima takvo sto molim da postavi slike i podeli iskustvo...

Link to comment

Tjah, videcemo... fora je sto je plafon (da tako kazem) betonski, tj. ima i fin ispust za koji bi se moglo usrafiti ali je beton, znaci hilti busilica pod obavezno. Na prozorima imamo vec mrezice, stavili smo metalne jer one plasticne pocepaju za dva minuta. Ja sam takodje imala ideju da pravimo ta vrata za terasu ali mi nekako zao da ih ne pustam napolje kad je vec velika i zgodna za blejanje... Realno, najvise me brine kako da pricvrstim mrezu za okvir? Videla sam nekoliko dobrih resenja na nekim forumima ali su uglavnom radili majstori, pa razmisljam da i ja pitam nekog ali ne znam koju vrstu majstora da trazim :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...