Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Ovo je mladji macak kako uziva u pogledu:IMG_0043.JPG
trebalo mi je malo vremena da shvatim fiziku njegovog polozaja.preslatki su. svi redom :)@renne, senku vise necu ni da komentarisem, nje zbog nje vec zbog drugih ljubimaca ovde :)
Link to comment
..........................................ostaje da su sve mačke divne, a posebno ovakve .
koje su najdivnije ™dscf0028640x480.jpgdscf0020640x480m.jpgzverke su napravile ršum u lokalnoj prodavnici, prodavačica je htela da ih likvidira, ipak je pitala čije su. rečeno joj je da su "đorđeve" pa sam ljubazno zamoljen da ih nosim negde da ne bi ona. par je srećno udomljen u jednom batajničkom dvorištu i, nazvani su "cica" i "romeo" Edited by djordje geprat
Link to comment

Pozdrav,početkom juna smo usvojili jedno malo mače.tumblr_mbq9jjsJdO1r61yf2o1_500.jpgIako smo u aprilu zamolili, da nam poklone jednu malu macu, naša prijateljica je insistirala da maca ipak provede sa majkom 8 nedelja, prve vakcine osamostaljivanje itd.tumblr_mbq9mh2BfP1r61yf2o1_500.jpgMoja devojka je već čuvala mačku kući, persijsku, odvojenu od samog rođenja od majke. Ona je lenja, svojeglava, i pomalo divlja mačka. Nina, macino ime koje je nadenula moja bratanica, je suprotnost i verujem da je tih 8 nedelja provedenih sa majkom i ostalim macama uticalo na njeno ponašanje.tumblr_mbq9nxka4B1r61yf2o1_500.jpgIspratili smo Evropsko prvenstvo u fudbalu.tumblr_mbq9pc3fUW1r61yf2o1_500.jpgDobro se prikrada i čeka pravi trenutak za napad.tumblr_mbq9q4QhSg1r61yf2o1_500.jpgPošto se iskače i istrči po kući dremne da odmori.tumblr_mbq9qvEZAi1r61yf2o1_500.jpgNeki put nemirno sanja, pa se prevrće i zatičem je u najčudnijim pozama.tumblr_mbq9sbuZmK1r61yf2o1_500.jpgKako Nina voli da bude na visini, uz police smo ispeli da joj obezbedimo penjanje na sve bezbedne lokacije.tumblr_mbq9u3sWKx1r61yf2o1_500.jpgFajrfoks poza.tumblr_mbq9vuJFKS1r61yf2o1_500.jpgNE voli rano da se budi i zbunjeno me gleda što podižem roletnu.

Edited by nebojsapetkovic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...