Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Mačak Šule u nošnji i šetnji. Poludeo je za šetnjama, ceo dan ćuti i čeka i onda od 20h krene da zavija sve dok ga ne odvedemo negde. Mazi se o povodac. Počeo je i da hoda uz nas ulicom, još malo pa kao pas. 29nf8rp.jpgnbyyds.jpg

Link to comment
meni ovo tužno, žao mi ga.
ma naravno, slažem se. svesna sam bila kad sam to napisala. opet, otvorene su mu 2 terase, i kad mi nismo tu (dobrodošli lopovi), prvi je sprat, u prizemlju je dvorište a odmah ispod naše terase je suncobran na koji može da skoči (do sada nije). ceo stan je njegov, a ja bih ga i pustila da luta po kraju, da se ne plašim da ga ne potabaju drugi mačori. ovako ima 1-2 šetnje dnevno, vodimo ga na dejtove sa lokalnim macama, sklanjamo ga od kučića, jeste malo bolesno sve to (permisivno al' pod povocem), ali prosto ne znam kako drugačije. ovako sve mislim, ako mu se beži ima svaki minut kad je budan priliku za to, a kraj bolje da (najpre) upozna uz nas. hoću da kažem da nije toliko neslobodan i uskraćen za jednu kućnu mačku.@Lancia kaže veterinar da je dominantni mačor, a slažu se i macosi iz parka. i naše zaklane ruke potpisuju to. Edited by tazza
Link to comment

Vratimo se pre neko veče iz šetnje i da presvučemo dete i čuje se maukanje. Tražimo imbecila po kući, ali kao da dolazi spolja. Spavaća soba nam je tik do ulice, na prozoru je mreža, ali je krelac hiljadu puta iskidao. Ja mau, on mau, na trotoaru ga nema.Izađe koalicioni napolje da ga traži i krene da crkava od smeha. A Pino kroz podrum izašao na krov i kroz minijaturno prozorče, za koje nikada ne bih znala ni da postoji da nije bilo ove scene, izvirio i gleda nas. Prolaznici umiru od smeha. dry.gifimg4223xb.jpgimg4230h.jpgedit: smanjila fotke

Edited by dranata
Link to comment

atletskije, malo sutra.solja prezivela guzvanje na stadionu, beograd-stil kolaps beckog metroa, moj-stil pakovanje, aerodromske uposlenike, prevoznike i kako je zavrsila bez drske...photo-7.jpg

Link to comment

Pokrio komad pecenog bifteka tanjirom na gvozdenoj ploci da imam posle za sendvice. Kakva greska. I ne znam kako su macke uspele da necujno pomere tanjir...Jos uvek reze oko bifteka, jedva sam im oteo sniclu da je iseckam i pravilno podelim. Ja cu u sendvice staviti sir ili tako nesto, ko me jebe :lol:

Link to comment

Pre par meseci u kuću ušetalo poveće umiljato mače, boravilo par dana i otišlo, otprilike kući pošto nije delovalo kao lutalica.Juče ušlo manje, februarska klasa, i evo ga, usvojeno, malo hramlje na zadnju desnu šapicu, ići će kod veterinara kada se privikne na nas. Odlučili smo da ga ne ostavljamo u dvorištu kada idemo na posao jer je dvorište loše ograđeno i psi lutalice stalno dolaze. Ostavili ga jutros u kući kada smo otišli na posao, vratili se i zatekli ga kako potpuno mirno i spokojno spava na krevetu. Pri tome se ukakilo u tuš kabinu i time pokazalo dovoljan nivo civilizacijske svesti o tome da se nužda obavlja u kupatilu. Ostaće ako bude želelo.Meet Fergie.391181_10150966993433129_1814373026_n.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...