Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

naša cica je danima ljuta na nas jer klima duva na njeno omiljeno mesto na tepihu na kome se izležava kada se hladimo promajom. bolje da ne kažem na koje sve načine izražava svoj protest.

Link to comment

Sestra iz Austrije treba da donese malisana od 10 nedelja,zna li neko sta je potrebno da bi prosla carinu na Surcinu bez neke muke ili ne daj boze da maca dobije zabranu ulaska

Link to comment
Sestra iz Austrije treba da donese malisana od 10 nedelja,zna li neko sta je potrebno da bi prosla carinu na Surcinu bez neke muke ili ne daj boze da maca dobije zabranu ulaska
Ukoliko putujete kao turista u Srbiju ili ste u tranzitu, za unošenje kućnih ljubimaca potrebno je veterinarsko uverenje o poreklu i zdravlju životinje, izdato od strane nadležnog organa zemlje porekla. Dokument treba da bude preveden i na srpski jezik.Ovde možete preuzeti obrazac/uzorak veterinarskog uverenja.Za pse i mačke potreban je dokument (veterinarsko uverenje) kojim će ovlašćeni veterinar da potvrdi da u mestu porekla nije bilo besnila za poslednjih šest meseci. Za pse i mačke starije od tri meseca potrebna je i potvrda da su ceplejni od besnila i da od cepljenja ima najmanje 15 dana, ali ne i više od šest meseci.
Link to comment

I ko ih ne bi voleo kad su ovako blesave :lol:pz2nx85wwr74wnv2may3.jpgDa ne zaboravim i da ne dovedem koga u zabunu da su moje , a volela bih da jesu :) , fotografija mi stigla preko facebooka sa Animalia stranice

Edited by ljuttko
Link to comment
Do I look like I don't mean it? Pass the bacon or the bastard dies.
Vala jeste, taj mačak odozgo izgleda kao da mu je slanina malo prečesto na pameti. :D
Link to comment

moja drugarica je pokupila ova dva macosa sa ulice, jednome su nešto povređene zadnje šape, pa ako ima zainteresovanih da usvoje neko...

Edited by Kelt
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...