Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

:wub: Jel nikada ne ustaje sa ovog stola, vi joj sve prinosite?
lol, mislis njemu....jos uvek mu ne prinosimo, ovoletnja fiksacija mu je dnevna soba - uglavnom sto, ali i fotelje i trosed....a imamo bas finu terasu, ne izlazi ni kad je hladovina. :D
Link to comment

Macor mi je potpuno poludeo.Vec danima ga jedan krevet seksualno uzbudjuje a danas je pokusao da mi siluje ruku.lepo mi ujeo saku (kao sto ujedaju macke za vrat) i opkoracio mi podlakticu.i feel so violated :(

Link to comment
Macor mi je potpuno poludeo.Vec danima ga jedan krevet seksualno uzbudjuje a danas je pokusao da mi siluje ruku.lepo mi ujeo saku (kao sto ujedaju macke za vrat) i opkoracio mi podlakticu.i feel so violated :(
Да није мало ван сезоне?Инаце, да пријавим... Јохана је јесенас омацила осморо... до данас је презивело петоро, један је код нас (јер нисмо успели да га ухватимо) а осталих цетворо код комсије на селу. И изгледа доста знаци та 'рана, овај наш је двапут веци од нјих. Едип: а сад има јос троје.А ово... је било зимус.jbiad4RpthN0L0.jpg Edited by расејан
Link to comment

E a za to zlostavljanje....Ovaj moj to redovno radi, iako je kastriran. Imam igraču, ogromno magare, onako plišano, njega kad zaskoči ne silazi po 15 minuta, To radi i sa jednim jastukom i plišanim ćebetom. Ne znam šta da mislim.....

Link to comment
E a za to zlostavljanje....Ovaj moj to redovno radi, iako je kastriran. Imam igraču, ogromno magare, onako plišano, njega kad zaskoči ne silazi po 15 minuta, To radi i sa jednim jastukom i plišanim ćebetom. Ne znam šta da mislim.....
lol, moj macak je imao igracku s kojom se prvo igrao, a posle i "sexao", sto je i nastavio posle kastracije. nosi je u zubima po kuci, zaskoci, malo mjauce i posle nastavi da spava pored nje. iz perioda pre kastracije

post-5300-13433412882125.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...