Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

hhahhahaha

 

:wub:

 

 

 

moj bivsi je imao dva napuljska, jos on decko bio veliki a oni veci nego sto trebaju...ja mrvica za sve njih....majko mila, posesivni, ne daj boze da ga poljubim pred njima prvih mesec dana, momentalno izmedju nas i sve me glavom odguruju da se udaljim. a jednom spavala kod njega, otvorim oci a njih dvoje sede u mraku i gledaju u mene tik uz krevet. kad srcani udar nisam dobila. 

 

 

Link to comment

Pa da...frikovi. Kada su u paru onda su tek smešni jer se i međusobno bore za naklonost. Opsednutost porodicom se npr. navodi kao mana kod CC. Posesivnost ka članu čopora koga su oni odabrali za Alfa predvodnika nema granice dok ne dožive punu zrelost a to je uglavnom tek nakon četvrte godine. Primer...sedim na terasi i čekam ženu da izađe jer idemo do grada...pas sedi pored mene i ja držim ruku na njegovoj glavi...viknem: '' DANIJELA OĆE LI TO DANAS? '' njen ljubimac me opomene dubokim brundanjem i pogledom: ,,...šta smo ono rekli za galamu i korišćenje sarkazma...?'' a onda ja kao pametniji to lepo preformulišem u: '' srećo...mi smo na terasi ...'' Kao bračni savetnik ali sa dužim očnjacima.

 

 

 

 

 

Link to comment

sta ga zezas koji dzavo? :D

 

 

@renne ja cu da prisvojim tvoju macku, ista je ivan sa tim zubicem, snuggle-tooth

 

(makar mi oci iskopala :laugh:)

Edited by mustang
Link to comment
1 hour ago, slepa živana said:

:lolol:

izgleda da razume srpski

 

sve razume taj, mamin poliglota :) i srpski i engleski i ruski i moje mmm, khm, grrr kad me mrzi da pricam :D

 

@Musky nije valjda da se boji? 

Link to comment

Uffff...

Isti sindrom kao kod prvog kupanja...ako sve prođe kul...nikad problem. Za njegovu prvu novu godinu rokali manijaci topovskim udarima u našem komšiluku..nije pomoglo što smo ga uveli unutra...imao 5-6 meseci. Ne plaši se vode...drugih pasa...glasne muzike...babaroge...ni konji ga ne zbunjuju...ali te petarde su jedna strašnost.

 

 

 

 

 

Link to comment

nije ti lako. kakav je to stres za njih, strasno! na par dana mi bila vizla, ivanova best friend, njih dvoje su kao brat i sestra, a bio dan nezavisnosti...jadan pas, pobegao u kadu, kopa po njoj, ukicila se, tress se, vilica bela, na kraju sam joj dala mrvu muzevljevog clonazepama, mislila sam srcani udar ce da dobije. jebale ih petarde i vatromet. srecom ivan to ne registruje, on je mrtav konj za sva pucanja. bas sam se bila potresla u kakvom je stanju kad se boji. a ne mozes joj pomoci. a lovacki pas, trebalo bi da se ne boji pucanja. ivan je sve ljubio da se smiri :wub:

 

ima da se kupe bas za pse na bazi bilja   tablete tipa valerijan da se smire i cbd za pse za anksioznost. i jedno i drugo ljudi hvale, ako opet bude kod mene, pre bih joj to dala nego clonazepam. 

 

zaboravih, tako mi je pobegla iz parka, opet bila kod mene :laugh: na sleepover, i pobeze pas na vatromet (setam ih oboje bez povoca u tom parku) ...nasli je posle dva sata ispred kapije gde idemo na hajking, km od parka! presla subotom uvece sanset i holivud bulevar!!! ne znam kako je auto nije pregazio! mada sam

joj stavila onu ogrlicu sto je neonska oko vrata da bih videla nocu u tom parku gde su njih dvoje. corava sam. 

 

kad tad ja nisam srcani udar dobila...

 

 

a jesi li probao da ga opustis tako sto ces one sitne petarde ko kapie da ispucas pred njim pa ce mozda onda da prestane da se plasi?

Edited by mustang
Link to comment
28 minutes ago, mustang said:

a jesi li probao da ga opustis tako sto ces one sitne petarde ko kapie da ispucas pred njim pa ce mozda onda da prestane da se plasi?

Bolje da ga odvede na svadbu, samo postoji opasnost da sledeći put kad pukne petarda kuče digne prednje šape u vis i drekne "Ne može nam niko ništa, jači smo od sudbine..."

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...