Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

auh koliko zine! da se isprepadas

 

meni je macka moje bff uterala strah u kosti, agresivna u tri lepe bila na pocetku. sad kad dodjem, ignorisem je maksimalno al samo cekam kad ce da potegne kandze ka meni. nikad pre nisam bila opterecena da li ce me neka macka ogrebati ili ujesti, al od nje sam bas pazljiva. macka je agresivna sa svima osim sa mojom bff. a lepa je ko lutka.  

 

 

Link to comment

ZENO DAJ DA JEDEM

 

ajooj koji je drkadzija ovaj pas

 

mora neke granule da jede, vet mu prepisao, ja mu sipam u ciniju, on ih izbaci i donese praznu ciniju da mi kaze da je gladan i da stavim tu pile i meso ...a ne moze dva meseca da jede (oce vet da utvrdi da li je alergican na neku hranu jer je sklon prolivu)

 

i kako da se izborim sa ovim pogledom i kamen bi zaplakao?!? 

 

a nece povrce a nece voce...cak i piletinu prvo dobro omirise kao da ga je neko otrovao u prethodnom zivotu. al neka...bicu jaka, to je za njegovo dobro. granule ili nista

 

BE706C7F-FDC7-42BF-99FE-C241622992BA.jpeg

Edited by mustang
Link to comment

Hahahah, kako je probirljiv! Moja jede granule od početka, i baš ih voli, čak ih često dajemo i kao nagradice umesto keksića. 
 

Inače, večeru dobija oko 19h svako veče. Oko 18.50 krene da se muva okolo, gleda u nas, ide do kuhinje... U 19.02 kreću protesti, rekao bi neko da kasnimo s hranom dva dana, a ne dva minuta. To cvili, to se svadja, to gurka njuškom... :lolol: Što je najjače, kad se pomerio sat, počela je da traži u 19h po novom vremenu, znači 18h po starom, od prvog dana. :blink: Možda zna da gleda na sat. :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...