Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

On 9.5.2020. at 0:38, Musky said:

Prilično je popustio sa tim cimanjem do pre par nedelja kada sam ga ostavio vezanog ispred banke. Kao za baksuz iza njega na desetak metara sudare se dva auta i jednom eksplodira vazdušno ogibljenje...ali kao bomba. Izadjem napolje a tamo samo ogrlica i povodac. Jedan prolaznik mi kaže da je uleteo u apoteku pored banke...udjem unutra ne vidim ga ispred šaltera...a dve apotekarke sa maskama mi bez glasa pokazuju prstom na dole...ušao je isprepadan iza pulta i samo seo. Ja mu priđem a on treperi kao na indukovanoj. Oči ko u kurjaka. Kada sam mu nakon par minuta stavio ogrlicu...osetim da mu je puls jedno 200-250. Ona mlađa je ponudila da mu da nešto. Ja sam onda ponudio da bolje da meni. E onda je ona to ko zna kako shvatila pa se kao naljutila...i tako.

 

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

 

 

 

 

:laugh::laugh::laugh: Jesi im odneo bar čokoladu?

 

Link to comment

Nisam...ali sam im bar nedelju dana nakon toga frenetično aplaudirao u predviđenom terminu.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

Link to comment
On 10.5.2020. at 14:08, Barti66 said:

Mrvica moja❤, juče napunili okruglo 2 g...💝🎁🥳

20200510_225857.thumb.jpg.b74ad648f352f1d42d0474bf27e404d8.jpg

 

sa malim zakasnjenjem, srecan joj rodjendan, da pozivi zdravo, dugo i srecno! 

 

slatkis mali, ta neodoljiva njuskica onokice ko dugmici :wub:

Link to comment

ijaooo:wub:

 

hvala, hvala :)

 

al vidi se da je smizla zavodnica ...zaljubila bi se ona ipak u mog ivana :D

volela bih da imam i veliku pudlu ili labradoodle al muz ni da cuje. ima jedna u komsiluku, iste boje kao tvoja, skoci na dve noge i zagrli me, iste smo visine :laugh:, luda sto posto, i onda me izlize da mi se ukoci lice hhaahaha

ja njoj kad kazem na srpskom “pa gde si lepotice” ...majko mila!!!! poludi od srece. amerikanka je 100% al valjda oseti enwegiju iz reci...ne znam...al smesna je kad stavi prednje sapw na moja ramena pa me gleda u lice pazljivo, da vidi da se nije nesto tu promenilo :D

mnogo su pametne pudle

 

moze samo mesanac ili pit bul,dosta mu je nas dvoje kaze :laugh:  nikad nije voleo (francuske ) al ajd ovo je americki bretonac ..rasa brittany, veci, brzi, malo drugaciju glavu ima i manje se linja. vise je springer nego spaniel

 

Edited by mustang
Link to comment

Zavodnica :vikleri:? Bolje da ćutim...

Ivan je šmeker, bili bi sjajan par :laugh:

Pametnice pudle...zaista nisu džabe na drugom mestu po iq...odmah iza Border kolija.

Link to comment

ponekad mi ti shepardi idu na zivce (unpozitivnom

smilsu :wub:) ...idi bre tamo nisam ti ja ovca da me uterujes u tor kad krene da mi point sa njuskom i da se kao prikrada....ludi sto posto :laugh:

 

a juce sedim u parku, zarvorila oci, suncam se, skoci mi onaj bez dlake pas, ususka se u krilu...bez stida i srama. dosao gazda sa sve maskom na licu izvinjava se, ne zna sta bi njegovom psu. rekoh mu oce oni tako sa mnom, njihova sam :laugh:

mazim ga al cudno bez dlake sama koza. harry se zove hahahahahah

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...