Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

2 hours ago, braca said:

pa prestani sa glupiranjem i brisanjem, kad jednom pustiš sliku na internet gotovo je

 

ako nećeš da se vidi, nemoj je ni postavljati

 

 

prestani da mi odredjujes sta je moj izbor a sta ne. 

drugo, kad TI budes imao RL momente sa psihopatama koji te “idealizuju” po forumima i diskusijama, e onda se javi. imam pravo da postavljam i brisem do mile volje. brisem jer ne moram bas da omogucim svakoj budali totalni pristup mom zivotu. to sto sa vama podelim na sekund je deo momenta srece koji zelim da vam pokazem. 

 

i prestani da mi izigravas neki autoritet i prvom prilikom zajases sa ekipom koja me ne podnosi. 

 

ti za mene NISI dobar covek. i ne mozes da sedis na dve stolice...i da se pravis kao neki savetnik i da me podjebavas

Edited by mustang
Link to comment
37 minutes ago, mustang said:

 

prestani da mi odredjujes sta je moj izbor a sta ne. 

drugo, kad TI budes imao RL momente sa psihopatama koji te “idealizuju” po forumima i diskusijama, e onda se javi. imam pravo da postavljam i brisem do mile volje. brisem jer ne moram bas da omogucim svakoj budali totalni pristup mom zivotu. to sto sa vama podelim na sekund je deo momenta srece koji zelim da vam pokazem. 

 

i prestani da mi izigravas neki autoritet i prvom prilikom zajases sa ekipom koja me ne podnosi. 

 

ti za mene NISI dobar covek. i ne mozes da sedis na dve stolice...i da se pravis kao neki savetnik i da me podjebavas

Imaš mali milion načina da privatno podeliš svoju “sreću”, javni forum nije jedan on njih (hint društvene mreže, mail itd). Tamo možeš tačno da odrediš ko može i ko ne može da ih vidi. Ovde svi vide sve.


Ne možeš kačiti slike ovde i žaliti se posle da se još uvek vide, na ovaj ili onaj način. Ponašaš se ko izbezumljena šiparica, “ijao, pa zašto, pa kako, moje slike se još uvek vide”... Kao imaš problem sa tipovima koji te stalkuju, a onda im ovde bacaš udicu i praviš se naivna... Ako neko hoće da te stalkuje, može za deset sekundi da podesi da dobije mail čim ti nešto postuješ, a ako je baš uporan može i direktno sve tvoje slike da dobije u sekundi kad ih postaviš, džabe ti posle brisanje. 

Link to comment
30 minutes ago, braca said:


Ne možeš kačiti slike ovde i žaliti se posle da se još uvek vide, na ovaj ili onaj način. Ponašaš se ko izbezumljena šiparica, “ijao, pa zašto, pa kako, moje ....

 

pa mogu. daje mi se izbor, samim tim mogu. i da ne postoji (licni) razlog, ako se nudi ova opcija trebalo bi radi kako treba

Link to comment

Opet ne čitaš rečenicu do kraja, rečenica je “ne možeš kačiti i žaliti se posle”.

 

Opcija radi, forum radi kako treba. Ne kontrolišem ja sve servere na celom internetu koji tvoje slike ubace u keš i tamo ostanu. 

Edited by braca
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...