Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

Prilično je popustio sa tim cimanjem do pre par nedelja kada sam ga ostavio vezanog ispred banke. Kao za baksuz iza njega na desetak metara sudare se dva auta i jednom eksplodira vazdušno ogibljenje...ali kao bomba. Izadjem napolje a tamo samo ogrlica i povodac. Jedan prolaznik mi kaže da je uleteo u apoteku pored banke...udjem unutra ne vidim ga ispred šaltera...a dve apotekarke sa maskama mi bez glasa pokazuju prstom na dole...ušao je isprepadan iza pulta i samo seo. Ja mu priđem a on treperi kao na indukovanoj. Oči ko u kurjaka. Kada sam mu nakon par minuta stavio ogrlicu...osetim da mu je puls jedno 200-250. Ona mlađa je ponudila da mu da nešto. Ja sam onda ponudio da bolje da meni. E onda je ona to ko zna kako shvatila pa se kao naljutila...i tako.

 

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

 

 

 

 

Link to comment

Govori tiho i vodi plašljivog psa sa sobom. Moraće jednom da upali...možda neka bolja fora...izguglaću. Uzgred...čudo jedno kako ove maske ističu oči apotekarkama.

 

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

 

 

 

 

Link to comment
23 minutes ago, Barti66 said:

Mrvica moja❤, juče napunili okruglo 2 g...💝🎁🥳

20200510_225857.thumb.jpg.b74ad648f352f1d42d0474bf27e404d8.jpg

 

Rođendanska frizura, očešljane uši, spremila se da prima čestitke.:wub:

Edited by halloween
Link to comment

Hvala svima...:blush:

Opasna opasna, nego šta...staje na crtu svima, bez razlike...e što posle bude džada to se ne računa.

Mada, svi je gotive, i čivave i pitovi...svi...ima neku harizmu definitivno.

Link to comment

Kako je slatka!

Auuu...

 

A to sa tim malim psićima i srcem...

Neki veterinar mi pričao da je njegovo iskustvo da ti mali psi sebe uopšte ne vide u problemu što su mali u odnosu na druge pse...

 

... Shiit has hit the fan...

 

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...