Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Manhunt: Unabomber

http://www.imdb.com/title/tt5618256/?ref_=nv_sr_1

 

Odgledala juče prvu, danas ću i drugu epizidu. Biće ih 8.

 

Prilično je zanimljivo. Lepo je prikazana cela FBI mašinerija(birokratska prilično) koja je godinama bila angažovana na hvatanju neuhvatljivog Teda Kačinskog. 

Akcenat je na dva vremenska perioda , prvi godina kada je uhvaćen i drugi, godina kada se odlučuje da li će ići na suđenje , ili da ga nateraju da prizna krivicu i da tako izbegnu njegovo pojavljivanje u javnosti, tj. da mu ne daju priliku da javno govori svoje ideje.

 

Moram da priznam, da sam živela u u ubeđenju da nikakav profajler nije ništa uradio konkretno na njegovom hvatanju, a ovde ispade da je taj Fic (Sem Vortington) bio ključni igrač. Mislila sam da je brat bio glavni čovek za hvatanje Unabombera.

Edited by Arkadija
Link to comment

Odgledao i ja sad prvu. Malo je klise na pojedinim mestima (bar za sada, posebno profajlerski deo i glavni lik previse vuce na Vila Grejema), ali moze da se gleda. 

 

Slazem se za FBI masineriju, to je najbolji deo i glumci su solidni. Onaj bucko iz the Knicka (ovde glavni bradonja) je posebno dobar. 

Edited by Sludge Factory
Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...