Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

dokle si stigao i jel jos ziv kepec?

 

epizoda babilon mi je sigurno u 5 najboljih stvari vidjenih na te veu :fantom:

Babilon je odlicna ep. Evo upravo gledam 10ep prve sezone. Sad ce kepec da pogine na trapezu.

Link to comment

pocela pred spavanje the night shift....medical drama u san antonio...mislila sam da ce vise biti teksaski obojeno ali nije :(

postava je super, razmisljam se kako je moguce da mreze i producentni i dalje furaju bele glumce u prvi plan? ovo je jedna od serija koja upravo svojom sarolikoscu glumaca ima neku draz da bas uzivas dok gledas :) jes da pola stvari im nisu by the medical book (tipa operacija srca a nisu u sterilisanim uslovima, itd)...ali pravim se luda da nisam TV ekspert :)

Link to comment

-1

daleko od toga da je sve raspleteno, kraj jeste otvoren, ali nije besmislen.

naravno da je na silu, ali je i ovako jedno milion puta bolji nego u lostu.

a serija u celosti jedno zilion puta kvalitetnija od tvin piksa.

hvala na info, pročitao sam davno neki sinopsis i činilo mi se zanimljivo

 

ne znam kakve sad veze ima TP al ajde :D :D

 

napokon su mi namestili net pa ću da skinem sad....

Link to comment

pa obe imaju jak taj dark fentazi segment, imas tu neku vecnu borbu dobra i zla i slicno. imas i kepece.

meni su na momente prilicno slicne, ne po kvalitetu vec po temi, dopustam da je rec samo o licnom dozivljaju.

Link to comment

bas sam hteo da kazem posle osme sezone ovog novog tp kako ispada da je mitologija skoro pa ista( sa sve nuklearnom bombom kao krajem avatara u karnevalu, tj zacetkom semena zla i dobra ili sta god da su lynch i frost hteli da kazu). 

 

meni je ta mitologija malo klimava u karnevalu, ono sto cini seriju prejakom je zapravo sama ideja da se radnja smesti u karneval, istorijski period i atmosera.

Link to comment

ima par epizoda bas jako dobro napisanih. pomenuo sam vec babilon koja mi je stvarno jedna od najjacih stvari koje sam video na tv, onda ona sa posmrtnim maskama, pa sa lobster bojem. jako dobro vozi, i to konstantno, te mi je jos vise zao sto je ovako prekinuta.

 

nisam gledao novi tp, doduse naleteo sam na jednu epizodu na tv, i najpovrsnija moguca impresija je da izgleda puno, puno bolje od prve serije, u svakom smislu.

Link to comment

pa obe imaju jak taj dark fentazi segment, imas tu neku vecnu borbu dobra i zla i slicno. imas i kepece.

meni su na momente prilicno slicne, ne po kvalitetu vec po temi, dopustam da je rec samo o licnom dozivljaju.

aha, tako kaži onda

pošto ovo drugo slabo pratim, koja serija se kako rangira i to....

Link to comment

ima par epizoda bas jako dobro napisanih. pomenuo sam vec babilon koja mi je stvarno jedna od najjacih stvari koje sam video na tv, onda ona sa posmrtnim maskama, pa sa lobster bojem. jako dobro vozi, i to konstantno, te mi je jos vise zao sto je ovako prekinuta.

 

nisam gledao novi tp, doduse naleteo sam na jednu epizodu na tv, i najpovrsnija moguca impresija je da izgleda puno, puno bolje od prve serije, u svakom smislu.

slazem se za babilona. ja inace ne pamtim pojedinacne epizode u serijama, ali ta mi je ostala cak i po imenu urezana.

 

a twin peaks novi, ide ka tome da bolji od starog, ali ja licno nisam fan onog clusterfucka od zapleta koji je linc napravio od prvog serijala nakon odlicnog pocetka. ovo novo mi zapravo bolje lezi, iako je duplo ludji.

Link to comment

Master of none sjajna prva sezona i totalni crash i katastrofa kada je u pitanju druga sezona. Bice da je izmedju dve sezone bingovao francuske i italijanske filmove i rekao sebi "Mogu ja ovo isto!" 

Link to comment

Meni je druga sezona isto odlična, a epizode New York, I Love You, i Thanksgiving fenomenalne. Denise objasnila

 

 

Denise jeste svetla tacka. New Yourk i Love you su mi ishajpovali tako da sam ocekivao mnogo vise. Thanksgiving je dobra epizoda. Ono sto mi smeta je daleko manje humora u odnosu na prvu epizodu plus ceo taj dosadni zaplet sa italijankom i sa Jeffom.

Link to comment

Men se čini da humora nema baš, ja sam više seriju gledao kao na društveno angažovanu dramu 

 

U drugoj nema gotovo uopste, dok je u prvoj bilo sjajnog humora, donekle na tragu Sajnfelda samo modernijeg. Ovde je malo vise povukao na evropsku kinematografiju pa nije ni cudo sto se slabije snasao.

 

Cenim da ce biti i trece sezone pa se nadam da ce se tu vratiti na staro jer je po meni Aziz ipak najbolji u humoru i stand upu.

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...