Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Klensi Braun mi je najdrazi glumac/lik u seriji.Odlicno je odglumio i ta prica oko njega i sestre je fenomenalna. Na drugoj strani cirkus, ona prasina i prljavstina, bljestavilo i pustos. Fotgrafija odlicna. Najjaci lik u cirkusu je onaj sto su mu zena i cerka zene fudbalera.

 

Tvoj kepec je postradao od ruke onog koga sam se najmanje nadao, ali neka je. :fantom:

Link to comment

E jbg sad. Aj prepricaj... :D

ti avatari se prenose sa oca na sina u dve familije, ali nisu uvek dobri i zli u istoj porodicnoj liniji, vise ide nasumicno. skuder i menadzment su bili neprijatelji u svojoj generaciji i ganjali su se za zivota(sinovi su imali vizije toga u snovima), u novoj generaciji su to ben i otac dzastin. mladji avatar mora probosti onim bodezom starijeg da bi preuzeo njegovu moc u potpunosti. menadzment je trazio skudera da bi ga doveo u cirkus jer je znao da ce ga ben ubiti samo da bi odbranio oca. 

 

evo, ako te ne mrzi da citas https://en.wikipedia.org/wiki/Mythology_of_Carniv%C3%A0le

Edited by Joe D
Link to comment

Klensi Braun mi je najdrazi glumac/lik u seriji.Odlicno je odglumio i ta prica oko njega i sestre je fenomenalna. Na drugoj strani cirkus, ona prasina i prljavstina, bljestavilo i pustos. Fotgrafija odlicna. Najjaci lik u cirkusu je onaj sto su mu zena i cerka zene fudbalera.

 

Tvoj kepec je postradao od ruke onog koga sam se najmanje nadao, ali neka je. :fantom:

 

nije fudbalera nego bezbollah plejera  ^_^

 

meni se najvise dopali dijalozi i odnosi medju likovima kako su gradjeni, valjda zato sto su 'frikovi' manje su stereotipni

 

i pejzazi 

 

Untitled-8-1024x576.jpg

Link to comment

jesi gledo utopiju?

meni super, doduse samo sam prvu od dve sezone pogledo.

imas i one francuze, les revenants, al su prilicno depresivni.

Aj mogao sam Utopiju. Narkos?

Link to comment

Narkos je do jaja, i ti Toni treba da se vratis. Od ovih novijih, Ozark sam krenuo i ono je skroz gledljivo, malo iscaseno, radnja drzi paznju i likovi su kul. Midl, kao covek od ukusa koji je jedan od retkih ovde koji i dalje prate Supernatural ce umeti da prepozna kvalitet u oba ova ostvarenja.

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...