Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Bojack horseman kida. Podseća me na nešto depresivniji AD, dal zbog vila arneta ili humora koji ume biti sličan sa gomilom suptilnih fazona koji lako promaknu...ne znam kako sam uspeo za ovo čuti tek pre par dana, ozbiljan kvalitet.

Link to comment

pitanje za ove sto su odgledali jordskott. gde da nabavim prevod .... odgledala sam 6 epizoda sa engleskim prevodom i to je sve sto sam nasla, ostalo nema prevod ili ima samo svedski titl.... inace, meni sasvim ok serija....

Link to comment

Nisam ni znala da je tu cro prevod....sad cu da stavim da se skida. Hvala

Imaš na prijevodi online...Ako ne poslaću ti ja
Link to comment

Bojack horseman kida. Podseća me na nešto depresivniji AD, dal zbog vila arneta ili humora koji ume biti sličan sa gomilom suptilnih fazona koji lako promaknu...ne znam kako sam uspeo za ovo čuti tek pre par dana, ozbiljan kvalitet.

крај друге сезоне (тј. претпоследња епизода ваљда) је баш жешће сјебан   :mellow:

Edited by Dionysos
Link to comment

Imaš na prijevodi online...Ako ne poslaću ti ja

nasla, hvala. nisam ni znala da ima "nas" prevod....pratila sam na engleskom sto mi nije toliki problem, ali vise volim kad mogu skroz da se opustim i ne razmisljam ako naidje neka rec koju ne poznajem...

Link to comment

nasla, hvala. nisam ni znala da ima "nas" prevod....pratila sam na engleskom sto mi nije toliki problem, ali vise volim kad mogu skroz da se opustim i ne razmisljam ako naidje neka rec koju ne poznajem...

Ja samo odande i uzimam prevode, doduše sad je zastoj, imaju neke pizdarije oko krađe titlova od strane drugih sajtova...
Link to comment

крај друге сезоне (тј. претпоследња епизода ваљда) је баш жешће сјебан   :mellow:

Nisam dogurao dotle, privodim tek prvu kraju. Ali već sad mi se čini da je bojack u svoj svojoj bizarnosti i nadrealnosti jedna od najiskrenijih i najljudskijih stvari na televiziji. A vidim da neki vele da je druga sezona još bolja...

Nemam pojma kako ovo prolazi ispod radara, kult u nastajanju.

Link to comment

Rastao sam se od Parks and Rec u petoj sezoni. Ron postao crybaby, u svakoj epizodi bave se ljubavlju, sapunica brate. Dovidjenja.

 

Arrested Development suta dupad!

Link to comment

Rastao sam se od Parks and Rec u petoj sezoni. Ron postao crybaby, u svakoj epizodi bave se ljubavlju, sapunica brate. Dovidjenja.

 

Arrested Development suta dupad!

 

Lrd će te se odreći preko novina, ali to je samo dokaz da si 100% u pravu :Hail:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...