Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ja skoro zavrsio Spartaka. Sramim se priznati, al meni ovo superzabavno :D

Cak na momente i vise od samo zabavnog. 

Link to comment

Ja skoro zavrsio Spartaka. Sramim se priznati, al meni ovo superzabavno :D

Cak na momente i vise od samo zabavnog. 

 

Dobar je Spartak. Naročito prva sezona i onaj prequel od 6 epizoda.

Link to comment

 

 

Mick Jagger and Martin Scorsese's music industry drama series 'Vinyl' to air on HBO in 2016
Nine-part series will star Jagger’s son James and ‘Boardwalk Empire’ actor Bobby Cannavale
 
JOHN EARLS, 1ST AUGUST 2015
 
Details have emerged of Vinyl, the music industry drama series set in New York during the disco and punk era, created by Mick Jagger and Martin Scorsese. 
 
Vinyl is based on Jagger’s initial idea of two friends who survive for four decades in the music industry. It has been turned into a show about struggling record company boss Richie Finestra, who sets out to revive his label by trying to find talent in New York’s disco and punk scenes. The nine-part series will air on HBO in 2016.
 
Finestra is played by Bobby Cannavale, best known for playing gangster Gyp Rosetti in Boardwalk Empire, the HBO series also produced by Scorsese. Finestra’s model wife Devon is played by Olivia Wilde from long-running medical drama House, while Jagger’s son James Jagger plays Kip Stevens, singer in fictional punk band The Nasty Bits.
 
Scriptwriters on Vinyl include Terence Winter, who wrote The Sopranos and The Wolf Of Wall Street, and Breaking Bad writer George Mastras. Other actors include Birgitte Sorenson (journalist Katrine Fonsmark in BBC4 political drama Borgen) and Juno Temple, who appeared in Oscar-winning film Atonement.
 
The Rough Trade record shop in Brooklyn has been transformed into a branch of US record store Sam Goody for the show.
 
Jagger and Scorsese first worked together when the veteran film-maker directed a documentary, Shine A Light, about The Rolling Stones’ 2006 concert at New York’s Beacon Theater on the band’s ‘A Bigger Bang’ tour.
 
Link to comment

Teško da iko za tu seriju može da sazna iz mog posta. Broj poznatih imena koji su je radili je ogroman. Ispalo je super zezanje sa lepom hemijom. Pritom, nisam ranije gledao da Nora Arnezeder ima toliku ulogu na engleskom. Značajnija pojava od onih muškarčića skandinavskih za kojima ovde seku vene kada gostuju po Amerikama...

Link to comment

Dakle, Zoo (2015) je odličan. Sumnjam da ću ovog leta videti zabavniju seriju.

 

thx pogledacu

 

Tri epizode, ne mogu više, boli koliko je glupo. Sve od osnovne premise, preko šokiranog preglumljavanja, do idiotskih pokušaja humora je dno dna.

 

Životinje razvile hive mind, da li od Monsanto pesticida :isuse: ili od Fukushima radijacije :isuse: ili od nečeg trećeg, i namerile da skinu ljudski rod sa vrha lanca ishrane :isuse: Palčeve još nisu razvile, a ni iz očiju još ne ispaljuju lasere, tako da ne znam kako nameravaju to da izvedu.

 

Najbolji detalj do sada je bilo kad čopor vukova uleće u zatvor a stražari zaboravljaju da nose pištolje za pojasom pa pokušavaju da im u sprintu pobegnu, House Greyjoy style :Hail: Onda izbije požar, a kao što svi znamo kad u zatvoru izbije požar, sva vrata se automatski otvaraju, jel'te. Onda 5-6 vukova pokolje ceo zatvor da bi oslobodilo nekog psycho lika osuđenog na smrt.

Link to comment

 

Životinje razvile hive mind, da li od Monsanto pesticida :isuse: ili od Fukushima radijacije :isuse: ili od nečeg trećeg, i namerile da skinu ljudski rod sa vrha lanca ishrane :isuse: Palčeve još nisu razvile, a ni iz očiju još ne ispaljuju lasere, tako da ne znam kako nameravaju to da izvedu.

 

 

 

vidi se da ne pratiš seriju - prvo će da unište tehnologiju a onda da nas pojedu! 

 

hajlajt su one promene na očima - ja prosto numem ni da počnem da ih objašnjavam :unsure: 

Link to comment

Pa ne ume ni serija - to je defiant pupil, boys & girls, a šta to tačno predstavlja smislite sami :isuse:

 

Koncept je toliko glup da nema smisla ni hvatati se za detalje, a nije da ih nema. Recimo kad glavni lik odlazi iz Bocvane i putuje za Tokio, pa njegov debeli crni ortak hoće da pođe sa njim a ovaj ga odgovara. kao, nedavno je bio teško ranjen, ne može to da traži od njega. Pa da, kad te napadnu lavovi bolje je da ostaneš u toj savani da se polako oporavljaš nego da putuješ u divlji, neobuzdani Japan gde ko zna šta sve može da te ti se desi :D A onda u Japanu, lete oni za neko ostrvo u blizini Fukušime, i padne avion, i isplivaju oni na obalu, i glavni baja pita crnca "Koliko nam odavde treba do supertajne laboratorije moga oca o kojoj smo tek malopre čuli, za koju niko živi ne zna?" a ovaj će "Tri kilometra u onom pravcu" :lol:

Link to comment

Ja zaista ne znam kakvi ste ljudi da vam ni Zoo ne valja. Meni je muka sto ne mogu u RL nikoga da nateram da gleda pa nemam s kim da prepricavam epizode.

Ima ta neka linija u trashu i trenutno je sa ove strane Zoo a sa druge Under the Dome i svako ko gleda obe jasno mu je zasto je Zoo remek delo (mada ni UTD nije za bacanje).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...