Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Bojack horseman kida. Podseća me na nešto depresivniji AD, dal zbog vila arneta ili humora koji ume biti sličan sa gomilom suptilnih fazona koji lako promaknu...ne znam kako sam uspeo za ovo čuti tek pre par dana, ozbiljan kvalitet.

hvala na ovoj preporuci, sinoc sam pogledao prvu polovinu i iskrivio se od smeha. nijedna serija koja se naziva komedijom mi nije bila toliko smesna u zadnjih par godina... genijalne suptilnosti koje su nekad smesnije od same serije

tipa kad se prodere na kokosku a ona od straha snese jaje na sred kluba hahahah

 

Link to comment

Bojack je stvarno odličan, ali to sam iz nekih tehničkih razloga prestao da gledam posle prvih par epizoda. Moram da se prisetim gde sam stao.

 

@vasa: Odreći će te se zbog prvog, ali u pravu si za oba. Ja ne znam ni dokle sam izdržao sa Parks & Rec, ubila me saharinska sapunica koja zatrpava i poslednje ostatke humora. Mislim da su Ben i April radili nešto u DC-u, a Ron je sve nešto lovey dovey sa nekom majkom raspuštenicom :yawn2:

Link to comment

hvala na ovoj preporuci, sinoc sam pogledao prvu polovinu i iskrivio se od smeha. nijedna serija koja se naziva komedijom mi nije bila toliko smesna u zadnjih par godina... genijalne suptilnosti koje su nekad smesnije od same serije

tipa kad se prodere na kokosku a ona od straha snese jaje na sred kluba hahahah

 

Nema na čemu, samo nek se bodžekuje! Postaje još bolje posle tih prvih par epizoda.   :happy:

Link to comment

Sjajan je BoJack, u svakoj epizodi ima po neki glas koji zvuci toliko poznato da prosto moram da proverim o kome se radi na iMDBu. Mada mozda treba malo vremena da se covek navikne na uopstenu cudnost™ serije, ja prvu sezonu nisam gledao, pilot druge pre 4-5 dana i bio mi je simpatican ali nisam imao neku zelju da nastavljam dalje, i evo danas sam vec sljustio sledecih 5 epizoda i ne trepnuvsi. Je li i prva sezona bila ovako dobra? Mislim, gledacu je svakako, ali da znam u sta se upustam  ^_^

 

Neka neko napravi temu, steta da je nema za ovakav kvalitet. 

 

800.jpg

Link to comment

Dobar Fortitude. Al osecam da ce ga zasrati razvlacenjem.

 

Vukojebina™ objasnila

A posle gledaj ovu drugu jordskot
Link to comment

Zašto da se pravi tema za Bojacka kad je i to sitkom, sve je sitkom, ceo svet je sitkom -_-

 

Što se glasova tiče, meni su Kristen Schaal i Aaron Paul zvučali prepoznatljivo (pored Arnetta, naravno) ali Olivia Wilde mi je skroz promakla. Toi be fair to me, nije je mnogo ni bilo.

Link to comment

Je li i prva sezona bila ovako dobra? Mislim, gledacu je svakako, ali da znam u sta se upustam ^_^

 

Recimo da je početak malo slabiji, ali kreće prepoznatljiva odličnost već posle 3-4 epizode. Svakako moraš gledati jer se dosta polaže na kontinuitet i praktično je stvorena serija za bindžovanje. Ume punchline da dođe tek posle tipa 6 epizoda. Edited by Ruxin
Link to comment

Zašto da se pravi tema za Bojacka kad je i to sitkom, sve je sitkom, ceo svet je sitkom -_-

 

Što se glasova tiče, meni su Kristen Schaal i Aaron Paul zvučali prepoznatljivo (pored Arnetta, naravno) ali Olivia Wilde mi je skroz promakla. Toi be fair to me, nije je mnogo ni bilo.

 

Za glavne likove sam vec znao i pre gledanja, vise sam mislio na ove sporedne uloge. Recimo Jean Ralphio u ulozi zeca ili Patton Oswalt kao pingvin!

Link to comment

Dovraga, BoJack bas tuce po zivcima u ovoj predzadnjoj epizodi, morao sam odmah da odgledam i finale da bih mogao na miru da spavam. Kakav hit! :Hail:

 

Evo 1 fin clanak za one koji razmisljaju da pocnu s gledanjem.

Link to comment

Visually stunning [emoji38] Kako može ljude da laže tako brutalno a u isto vreme im pušta screenshotove...

 

I Mad Men poređenje je užasno tanko, kao da svaka serija o sjebanom depresivcu mora da bude novi Mad Men.

Link to comment

Dobro, ti ulaziš u te tanane nijanse, Calaveri je dovoljno da postoji taj luk od sposobnog pojedinca koji ide u depresiju i postaje animirani konj, pa da bude zadovoljan tom dubinom slike koja iznova potvrđuje 1™ misao...

Link to comment

Visually stunning [emoji38] Kako može ljude da laže tako brutalno a u isto vreme im pušta screenshotove...

 

I Mad Men poređenje je užasno tanko, kao da svaka serija o sjebanom depresivcu mora da bude novi Mad Men.

 

Sintagma visually stunning ne postoji u textu, tako da moram priznati da mi nije jasno o cemu ti to -_-

 

I naravno da je BoJack lep na oko, ne secam se poslednje animirane serije koja je poklanjala ovoliko paznje vizuelnom delu.

Edited by Calavera
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...