Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Drugar mi preporucio Penny Dreadful, vidim i ovde se visoko kotira, nadam se da nije previse horor-vampiri-supernatural? Mada bih Evi Grin i to oprostio -_-

Link to comment

Skroz je horor-vampiri-supernatural, ali Eva je Eva. Meni prva sezona dobra, druga za sada užas. Imaš detaljnije na horor temi.

Link to comment

Ja danas upalio Daredevil, prvu epizodu i zaista sam prijatno iznenadjen. Uzevsi u obzir da je uskladjen sa MCU dosta ozbiljno izgleda.

Link to comment

blacklist, iskljucio sam 10ak minuta pre kraja prve epizode. uh, kakvo sranje.

Link to comment

bivsi Drugar mi preporucio Penny Dreadful, vidim i ovde se visoko kotira, nadam se da nije previse horor-vampiri-supernatural? Mada bih Evi Grin i to oprostio -_-

ispravio.

tesko djubre.

Link to comment

blacklist, iskljucio sam 10ak minuta pre kraja prve epizode. uh, kakvo sranje.

 

Dakle, ako mainstream shvatiš kao vrhunski proizvod vrhunske produkcije kakva je američka, onda je The Blacklist najkvalitetniji mainstream danas, u najboljem kontekstu te reči.

Link to comment

pa sad, fantastičnost je u oku posmatrača :D ako ti do sad nije legla, možda nije tvoj cup of tea

ali mnogi se slažu po pitanju fantastičnosti.

do sad si gledao ep. The garrrison commander. mene je ta epizoda oduvala.

mediokritetski nije nikako, pre svega jer ne postoji ništa slično na tv-u.  da, početak je malo spor, ali posle kreće prilično napet roller coaster. uglavnom je to drugi deo sezone.

i gde to imaš seriju u kojoj je jedna epizoda skoro cela samo bičevanje, a već sledeća samo seks. a da pritom  nije dosadno  <_<  .

 

Evo, odgledao sinoć sedmu epizodu venčanje. Mislim da u životu nisam gledao ništa slično gde se akteri seksaju 3, 4 puta u jednoj epizodi, ali u 3, 4 različite scene. Msm, ja to stvarno ne razumem, kao da se venčava kraljevski par, neka teška aristokratija. Jedna epizoda na venčanje.. Pa kako je nabavio prsten, pa uslovi, pa... Msm to much, stvarno. A pre toga je bila baš dobra epizoda iako se odvijala cela u dve prostorije, ali dijalozi, gluma i tenzija su bili sjajni. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...