Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Odgledao zadnje tri epizode vajfare za ovu sezonu...Nije to uopšte loše, ali jbga kalinda...

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Fantastičan je SIx Feet Under, sada sam prelistao forum i čudi me da nema tema. Napokon sam našao kvalitetno gledanje nakon lutanja posle Justifieda.

 

Outlander pokušao i napregnuo se sedam epizoda, ne vredi, nisam se zainteresovao ni za likove ni za radnju. Patim se po malo sa Parks and Recreation da preguram drugu sezonu, video sam šta kažete pa ću izdržati dok se ne zaleti. Imao sam čak i prvo smejanje u epizodi sa Veneceluancima. Orandž i ostale cure u zatvoru me napatile do dve epizode iza kokoške. Pobrisano sa shiftom.

 

Daredevile - totalno neočekivan kvalitet. Druga epizoda najbolja u sezoni.

 

Rectify me oduvao i hipnotisao, genijalno. Mada, kad smo kod sporosti, meni je i Under the Skin genijalan.

Link to comment

Fantastičan je SIx Feet Under, sada sam prelistao forum i čudi me da nema tema. Napokon sam našao kvalitetno gledanje nakon lutanja posle Justifieda.

 

Najbolje nešto ikad. 

Uz Žicu i Đastifajd nešto najbolje ikad!

Link to comment

Ne budališite, ima više serija koje sam ja bezrezervno hvalio. Evo Arrested Development, pa... ovaj... Samurai Champloo... um. Onda Sitcom Valley... nije da nema.

Da, ali za razliku od Rectify, te serije su bezveze :p

Link to comment

Jel ima rectify po kioscima?

Nešto mi ne izbacuje kad tražim. A ne vidim što ne bi bilo?

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Jel ima rectify po kioscima?

Nešto mi ne izbacuje kad tražim. A ne vidim što ne bi bilo?

 

Poslato sa WC šolje by BVK

 

eztv

 

probaj drugu strelicu (crvenu)

Link to comment

Aquarius je u jednoj frazi receno - "moglo je biti a nije". Sve je tu sjebano i noir 60-tih /koji izgleda navuceno, genericki/ i hard boiled detektiv /ne znam da li je Duhovni smoren ili glumi grumpy detektiva pa je tako hteo/ i sjebana prica sa najpoznatijim folirantom-psihopatom svih vremena tako dobra za raskrinkavanje hipi pokreta i establismenta istovremeno, i rasna tenzija u vidu cartoon verzije Crnih Pantera i muzika koja je dobra ali je vrlo cesto sama sebi svha i trip scene koje traju kao dijalozi u Lisicama bez neke preke potrebe /osim ako nije svrha da se razvuce vreme/, i hipici koji izgledaju kao hipster Bieberi + totalna konfuzija da li je u pitanju one story koncept ili pandurska serija. Kraduckalo se tu na sve strane> i Raymond Chandler i LA Confidential i The Last Boy Scout ali bez uspeha. Anyway, ja ipak odgledala :))

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...