Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ja poceo, upravo zbog Moline i atmosfere (volim i snijeg) medjutim, nekako je spora, jednolicna i predvidljiva. Kao Benediktove knjige. Ne bih je bas uporedio sa TP i Fargo [emoji3]
pa i nisam to rekla vec da ima nekih momenata ili teznje da to budu....smotana policajka je fargo momenat, tajnovita indijanka i baba s guskom su tvinpiksovstina

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока

  • +1 1
Link to comment
On 25. 3. 2023. at 18:50, Patty Lee said:

Odgledala sam samo dve epizode ali ovo je toliko nenormalno da mora da se preporuči:

 


Mnogo je ludo, mucho.

Dobro ludo ili loše ludo? Treba mi nešto da gledam, iz očaja sam stukao tri sezone Pretty Little Liars, ni manje ni više :isuse:

Link to comment
2 hours ago, Halvard said:

Taman da iskoristim malo i pretplatu na Amazon konačno.

Budi oprezan (ako je trial). Meni nakon isteka 30 ili koliko bese dana nije stiglo obavjestenje da istice, ali najvece sranje da mi nisu stizale bilo kakve notifikacije za skinutu sumu sa racuna za produzenje pretplate. Niti od Amazona, niti iz banke. Bes, ludilo.

Edited by kipo
Link to comment
7 minutes ago, kipo said:

Budi oprezan (ako je trial). Meni nakon isteka 30 ili koliko bese dana nije stiglo obavjestenje da istice, ali najvece sranje da mi nisu stizale bilo kakve notifikacije za skinutu sumu sa racuna za produzenje pretplate. Niti od Amazona, niti iz banke. Bes, ludilo.

 

I ja sam tako bio ponosan amazon prime member 2 meseca, da nisam imao pojma :cool:

Link to comment
23 minutes ago, Mil@n said:

 

I ja sam tako bio ponosan amazon prime member 2 meseca, da nisam imao pojma :cool:

Kontam da sam se slozio s tim nekim klikom, ali kako, odnosno zasto banka ne obavjestava svog klijenta kao sto radi za sve ostale promjene na racunu?!

Link to comment

Bacite pogled i na amazon subscription...tek tu ima sta da se otrkije. Ja placala nekuh 5-6 nikad cula. Vratili mi sve novce. Nisam ni primetila nego videla na tik tok

Link to comment

Završio Party Down. Poslednja epizoda bila baš umekšana i dosadna. Generalno fali jedna ovakva Office-like serija i baš su mi prijali, ali mi smeta što je moralo sve toliko repeatable da bude. Roman mora zauvek da bude nerdy, Kyle je zauvek himbo, itd. Super su mi novajlije, Sakson za TikTok generaciju i Lucy kao hipster kuvarica :D Ron je maestralan, bukvalno Majkl ove serije ali mu večito fali Dvajt. Constance je carica ali nije dovoljno dvajtolika.

 

Anyway, hoću još, hoću još. :)

  • +1 1
Link to comment

Night Agent -netflix, nije los....zaokruzen je, banalan za neke stvari al.ubnedoststku nekih boljih serija ajd istolerisacu. Glavni glumac nema smeka kao engleski bodyguard, na osnovu kog su ga i uzeli. 

Obnovljen za drugu sezonu. 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...