Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Busy weekend, odgledala Ratched i Des.

 

Prva, well AHS + malo Hičkoka, onako kempi za oči više nego za mozak, spasli stvar glumci i lovljenje poznatih u sitnijim ulogama. Ipak, ok je za nekoga ko je esteta, voli mid century scenografiju, puno krvi i ludare. Očekivala sam više s obzirom na hajp.

 

Druga, meni baš ok, Tenant izgleda kao evil Jarvis Cocker, odličan je u ulogama tih pompeznih neurotika. Za nekog ko je inače cutest thing alive ispade odličan psihopata. Uglavnom je policija + sudska drama, standardno engleski format od tri epizode miniserija po istinitoj priči (serijski ubica Dennis Nilsen), vredi pogledati, svedeno onako engleski bez histerije, jurnjave i drame uglavnom administrativno viđenje slučaja. 

Edited by hansolo
Link to comment
On 12.9.2020. at 22:22, Moća said:

Moze na pm gde da nadjem Mucke sa nasim starim prevodom? Neki tv rip?

 

Kako misliš "starim prevodom"?

Ja imam nešto na dvd kad nadjem bacam ti pm pa ako ti odgovara uploadujem negde.

Link to comment
On 11.9.2020. at 15:41, Bright Billy said:

 

ja hteo ali nisam nasao na kioscima... 

 

Imas seriju Tehran na  1 3 3 7 x . t o  celu sezonu sa ubacenim nasim prevodima

 

P.S. Fargo 27.9. dupla epizoda :D 

Edited by Milosh76
  • +1 1
Link to comment
On 26.9.2020. at 14:53, Milosh76 said:

 

Imas seriju Tehran na  1 3 3 7 x . t o  celu sezonu sa ubacenim nasim prevodima

 

P.S. Fargo 27.9. dupla epizoda :D 

 

molim te, sibni mi link na pm. ne umem da se snadjem kod ovih... 

  • +1 1
Link to comment
On 25.9.2020. at 10:49, John Coltrane said:

 

Kako misliš "starim prevodom"?

Ja imam nešto na dvd kad nadjem bacam ti pm pa ako ti odgovara uploadujem negde.

 

Sad mu poslao pm, imam mucke dvdrip 28 giga. Nema prevoda ali moze da se skinu preko bs plejera. Barem za neke

Link to comment
18 hours ago, Moća said:

Mislim na onaj prevod iz ex yu ne znam kako bi se navikao na novi ili su ovi novi zadrzali stil?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

 

Taj ex-yu je valjda hrvatski? Nisu ni naši posle to nešto oskrnavili. Moguće je da su čak i hrvati kasnije imali novi prevod. Pre 7, 8 godina (možda i koju više) zakačio sam neku verziju koja mi nije delovala poznato (ili je opet do sećanja), Triger kaže Delboju da više nije čistač a ovaj ga pita, "Stvarno! A što si sad, ugađač glasovira?" :lolol:

Link to comment

Odgledao i treću epizodu Trećeg dana, to je valjda to što se tiče ove priče, leto je završeno. Preostale 3 epizode su zima, druga priča, isto ostrvo.

Previše tripozno i uvrnuto, malo su mi preterani rad kamere i muzika koji to dočaravaju, ali zanimljivo je sve u svemu.

Edited by mraki
Link to comment

Nisam primetio da su pominjane, dve evropske, gledljive:

 

Into The Night  - sunčeva radijacija uništava život na zemlji, noć je jedino bezbedna.

 

Bolja mi je Sloborn - snimljena prošle godine pa ispala "proročanska", ptičiji grip na malom nemačkom ostrvu.

 

Obe završene prve sezone, nastavljaju se naravno. Za nadati se, uz ne previše razvlačenja  i tonjenja u besmisao.

Link to comment
On 26.9.2020. at 16:15, Haralampije said:

Teheran je kao ok ali nije.Fauda je remek delo za ovo.Kako mali Djokica zamislja Mosad i svet spijunaže uz arhaične i često usiljene dijalige

 

Odustao posle druge epizode. Meni je dosadno bilo.

 

 

Jel neko gledao Fargo prve dve epizode?

Edited by Milosh76
Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...