Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Nadam se da su uspeli/ da ce uspeti da snime sve kako treba - nije mi bas legao onaj poluanimirani kraj 7. sezone.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nije da gorim da ne propustim, ali kad sam već uzeo da gledam, smorio me onaj strip[emoji769]

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
10 hours ago, mustang said:

poceo star trek discovery

Odgledala, pomalo zanimljivo. Zapravo, bilo bi mi sigurno interesantnije kad bih mogla da se setim sta je uopste bilo u drugoj sezoni. :blink:

Link to comment
15 hours ago, Arkadija said:

Odgledala, pomalo zanimljivo. Zapravo, bilo bi mi sigurno interesantnije kad bih mogla da se setim sta je uopste bilo u drugoj sezoni. :blink:

 

same here :laugh:

na kraju ne staje svet osim ako ih majkl ne spasi

Link to comment

barem su konačno otišli u budućnost, pomalo me je nerviralo što su imali napredniju tehnologiju od tos i st-tng, koje se odvijaju decenijama nakon vremena majkl :D

- scenaristi i cgi tim su imali priliku da se razmašu u ovoj prvoj epzodi, personalni transporteri, sonic weapon itd ali najjači utisak mi je ostavio dormeo dušek za 3133 godinu :D možete li zamsliti udobnost koju pruža ležaj kojeg formira nano tehnlgija, on će se vaistinu prilagoditi svakj oblini vašeg tela :happy:

  • Haha 1
Link to comment
On 18.10.2020. at 14:34, Lezilebovich said:

Da ponovim ovo pitanje :).

gledao sam dve epizode na netflixu i skontao sam da u stvari prvo treba da odgledam top boy summerhouse (tako su na netflixu preimenovali originalni top boy), a tek onda ono sto se na netflixu zove samo "top boy"

 

Meni je okej serija, muzika je odlicna, gluma solidna, ima par bas dobrih momenata, glavni lik je mozda najjaci glumac u seriji, vezujemo se za lik iako je sociopata i poprilicno zao lik, fino se grade likovi i prica i dinamika ceo taj london underground meets business momenat. 

 

Preskok izmedju druge i trece sezone od par godina nije umanjio kvalitet, samo je zbrzano to zasto kako exodus i povratak u london na brzaka, inace nema velikih zamerki, 

Najveci plus, mladi glumci i muzika, 
Ceka se cetvrta sezona. 

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...