Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Nisam primetio da su pominjane, dve evropske, gledljive:
 
Into The Night  - sunčeva radijacija uništava život na zemlji, noć je jedino bezbedna.
 
Bolja mi je Sloborn - snimljena prošle godine pa ispala "proročanska", ptičiji grip na malom nemačkom ostrvu.
 
Obe završene prve sezone, nastavljaju se naravno. Za nadati se, uz ne previše razvlačenja  i tonjenja u besmisao.
Auu ova Into the night je pizdarija od serije.
U cugu sam smlatio svih 6 epizoda.
Odlično

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Link to comment

pogledacu tu into the night...nemam sta da gledam inace. 

 

al brate mili, koliko mrzim kada se sezona zavrsi sa jos vise pitanja.....

 

sta sam ja (raised by wolves) gledala?!? 

 

super je i premisa, glumci, vizuelan utisak ali poslednja epizoda nema smisla. kakva glupost. kakva glupost! nit znamo sta je Sol, nit ona mrtva deca, nit one zivuljke....o "jegulji" da ne pricam....

Link to comment
4 hours ago, mustang said:

pogledacu tu into the night...nemam sta da gledam inace. 

 

al brate mili, koliko mrzim kada se sezona zavrsi sa jos vise pitanja.....

 

sta sam ja (raised by wolves) gledala?!? 

 

super je i premisa, glumci, vizuelan utisak ali poslednja epizoda nema smisla. kakva glupost. kakva glupost! nit znamo sta je Sol, nit ona mrtva deca, nit one zivuljke....o "jegulji" da ne pricam....

Isto, baš sam se iznervirala zbog ove epizode. Ama baš nikakv nagoveštaj, kako su to ljudi na Zemlji za oko 100 godina zaboravili vekove verovanja u Budu, Isusa i Alaha i podelili se na ekstremne verujuće u nekog tamo Sola i ekstremne ateiste. A o planerti Kepler da ne govorim. Sede majka i Otac tamo 12 godina i nijednom ne pogledaju šta je u onim rupama. Jeste da gaje decu, ali imaju laboratoriju u ustima, a oni ko poludebili se ponašaju. Itako dalje i tako redom.

Link to comment

Pogledao 4 epizode Into the night i interesantno je vuce te da gledas verovatno cu ga danas zavrsiti. Malo je nerealan sastav ekipe u avionu al moze da prodje.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Moća said:

Pogledao 4 epizode Into the night i interesantno je vuce te da gledas verovatno cu ga danas zavrsiti. Malo je nerealan sastav ekipe u avionu al moze da prodje.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

Uz prihvatljivu dozu stupidnisti u nekim situacijama, sasvim gledljivo.Drzi tenziju a svrha serije je da zabavi ™ bez umetničarenja

  • +1 1
Link to comment

Homicide, La Piovra, Sivi dom, Tvin Piks, Vuk Karadzic, Vratice se rode, Six feet under, Sopranovi, Serlok Holms sa Dzermijem Bretom, Mucke, Batman TAS, Simpsonovi...

Edited by Misko
Link to comment

Bolji život, Porodično blago, Stižu dolar, Ray Donovan, Califronication, Peaky Blinders, Vruć vetar, Breaking bad, Gomora, True detective, Afera, Nemanjići, Katići...

Link to comment

Mene baš krenulo sa serijama.
Poslednja dva dana se zaludeo sa nečim što se zove To the lake na Netflixu

Otprilike ruski Walking dead, samo mnogo mračnije i ludje.

Nadam se da će biti druge sezone

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Link to comment
On 2.10.2020. at 13:16, Arkadija said:

Isto, baš sam se iznervirala zbog ove epizode. Ama baš nikakv nagoveštaj, kako su to ljudi na Zemlji za oko 100 godina zaboravili vekove verovanja u Budu, Isusa i Alaha i podelili se na ekstremne verujuće u nekog tamo Sola i ekstremne ateiste. A o planerti Kepler da ne govorim. Sede majka i Otac tamo 12 godina i nijednom ne pogledaju šta je u onim rupama. Jeste da gaje decu, ali imaju laboratoriju u ustima, a oni ko poludebili se ponašaju. Itako dalje i tako redom.


Ima jako puno tih sitnih propusta i nelogicnosti, tipa odakle im voda posto nismo videli nit kišu nit reku, kako se kreću izmedju prašume, pustinje i naselja, čas je tu neophodno leteti, čas je to šetnjica po parku, likovi menjaju stavove i nastupe za 180 itd. Vini da gleda ovo romane bi ispisao :D 

 

Ako se zazmuri na to onda dobro vozi, bar je mene, devet epizoda. Nema skoro nikakvog zapleta i retko sta se desava, sve je misterija i atmosfera i prejbno dobra fotografija. Ali je mnogo jajarski da zavrsis sezonu sa ovoliko neodgovorenih pitanja i teras ljude da cekaju dve godine na neki rasplet. 

Link to comment

Na temi i nisu nešto popularne britanske drame.

Us (BBC, 2020)

 

Priča o braku dvoje dosadnih ljudi koji je zapao u krizu zbog monotonije, nedostatka strasti i potrošenosti veze.

Melanholično, sporo, često dosadno, tek sa ponekom "heh" osrednjom pošalicom, sentimentalno, tužno i ponekad teskobno uz mrvu optimizma. Glumci dobri. Publika kojoj bih preporučio (bez ismevanja, ironije i ejdžizma): dame sklone melanholiji iznad 55 godina, na primer. Što će reći da mi se serija svidela.

 

 

 

Edited by Malkmus
Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...