Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Smiley's People (TV Mini-Series 1982)                                 https://www.imdb.com/title/tt0083480/                                                              Nakon francuskog biroa mi je bila i dalje potrebna doza dobrog starog spy trilera pa sam reprizirao, po meni najbolju ekranizaciju le Carrea (pored filmskog- Constant Gardenera), da li zato što je on lično i pisao scenario ili spoj nekih drugih stvari (taj nekakav bbc-jev šmek '70-ih i '80-ih) ali realno gledano, ove nedavne ekranizacije poput noćnog menadžera i u manjoj mjeri, male bubnjarice, su bledunjava ostvarenja. I Tinker Tailor Soldier Spy mini serija kao prethodnica ove je mnogo dobra ali su "smajlijevi ljudi" zanimljiviji i slojevitiji. Preporuka.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Odgledao Unortodox...
Par puta baš onako knedla u grlu.
Glavna glumica odlična.
Taman tačan broj epizoda.

.... Shiit has hit the fan!
 

đe si gledao

Link to comment

malo kasnim sa night manager, preporuka za letnje dane

 

bacila se na faudu posle. i dalje ne kapiram u kom se gradu snima, setkajunse tamo vamo ko na korzou

 

al sto je lepa kosa svim glumicama :wub: bas mi upada u oci

Edited by mustang
Link to comment
malo kasnim sa night manager, preporuka za letnje dane
 
bacila se na faudu posle. i dalje ne kapiram u kom se gradu snima, setkajunse tamo vamo ko na korzou
 
al sto je lepa kosa svim glumicama :wub: bas mi upada u oci
@fauda
Uzmi kartu pa prostudiraj, zanimljivo je, nauči se nešto...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
42 minutes ago, Frank Pembleton said:

@fauda
Uzmi kartu pa prostudiraj, zanimljivo je, nauči se nešto...

.... Shiit has hit the fan!
 

 

koju kartu kad ne pise nigde gde su.....izraelske jevreje dosta dobro poznajem, ludi ko i u seriji. arape bas nisam imala priliku osim iz daljine. 

Edited by mustang
Link to comment
 
koju kartu kad ne pise nigde gde su.....izraelske jevreje dosta dobro poznajem, ludi ko i u seriji. arape bas nisam imala priliku osim iz daljine. 
Ako dobro poznaješ izraelske jevreje onda znaš i koji su delovi zemlje a spominju a i piše povremeno...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Ako dobro poznaješ izraelske jevreje onda znaš i koji su delovi zemlje a spominju a i piše povremeno...

.... Shiit has hit the fan!
 

pricam o karakteru. ne znam jezik, jedva razlikujem od arapskog. napisah da su mi titlovi sjebani za nazive bili. 

 

 

 

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...