Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

The Undoing baš fino vozi, mada ne znam šta planiraju za preostale 4 epizode pošto se do kraja druge dosta toga saznalo.

Edited by mraki
Link to comment
Just now, mraki said:

The Undoing baš fino vozi, mada ne znam šta planiraju za preostale 4 epizode pošto se do kraja druge se dosta toga saznalo.

Verovatno će da bude svašta. Ovo smo samo čuli njegovu verziju događaja. Očekujem da se polako odmotavaju slojevi i slojevi priče.

  • +1 1
Link to comment

U jee pa kad je pre staviste u omiljene serije smile.png

Dobra je Nikol, cak je plastika malo splasla, ranije je izgledala mnogo gore, valjda bilo tada sve frisko.

Sto se tice radnje, pa tek ce da se odmotava, nelogicno da je Hju ubica bas toliko ocigledno. Ali kakav prevarant...ccc
Jaooo mrzim to (malo sam se prebacila na real biggrin.png)

Link to comment

I meni je The Queen-s Gambit više nego OK. Potrudili su se da odaberu lepe, a manje poznate velemajstorske partije koje će Beth Harmon odigravati u seriji, što je ogroman pomak u odnosu na većinu tv i filmskih odigravanja šahovskih partija gde se obično ne vodi nekog računa o samom smislu dešavanja na ploči. Navodno je stručno saradnik na tom polju bio Kasparov.

Link to comment
1 hour ago, Jean-Luc Picard said:

I meni je The Queen-s Gambit više nego OK. Potrudili su se da odaberu lepe, a manje poznate velemajstorske partije koje će Beth Harmon odigravati u seriji, što je ogroman pomak u odnosu na većinu tv i filmskih odigravanja šahovskih partija gde se obično ne vodi nekog računa o samom smislu dešavanja na ploči. Navodno je stručno saradnik na tom polju bio Kasparov.

Serija je baš zanimljiva i lako gledljiva, čak i meni duduku, koja ne znam ni kako se pravilno kreću figure po tabli. Ostale mi još 3 epizode da odgledam.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...