Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Trust je odličan. Dosta iznad imdb-ovih 7.5.

Saterlend mi je možda i nikad bolji, Svonkova dobra kao i uvek (baš mnogo lepa žena), a i Brendan Frejžer u svom najboljem izdanju. Ima i dobrih epizoda.

Muzika savršena, režija odlična, par brutalno kvalitetnih scena koje teraju jezu i sve što ide. 

Dobra priča, idem sad u omiljenu aktivnost posle gledanja nečega "based on a true events" - usporedba šta je istina a šta su "dodali radi dramatičnosti".

Link to comment
On 7.9.2020. at 12:48, Apollo Creed said:

Odličan je I am mother.

Hoće li Vuci biti i u normalnom HBO programu?

Nije me oduševilo, ne znam... ima nešto, interesantna koncepcija ali gluma je neubedljiva. Prva epizoda Ok, druga malo haotična a treća (koju nije radio Ridley) me je razočarala skroz

Link to comment
On 9.9.2020. at 19:25, Mil@n said:

Trust je odličan. Dosta iznad imdb-ovih 7.5.

Saterlend mi je možda i nikad bolji, Svonkova dobra kao i uvek (baš mnogo lepa žena), a i Brendan Frejžer u svom najboljem izdanju. Ima i dobrih epizoda.

Muzika savršena, režija odlična, par brutalno kvalitetnih scena koje teraju jezu i sve što ide. 

Dobra priča, idem sad u omiljenu aktivnost posle gledanja nečega "based on a true events" - usporedba šta je istina a šta su "dodali radi dramatičnosti".

Gde ovo ima da se gleda? 

Link to comment

young wallander, pitka serija na netflixu, 6 epizoda ima o mladom svedskom panduru koji istrazuje ubistvo. na engleskom

je serija

 

glavni glumac je slatkis samo samo sa malo girly glasicem. al za pred spavanje idealno

Edited by mustang
Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...