Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Bureau - Season 5

 

Well, that was bullshit. Baš, baš slabo. Suvi prosek. Postala je tačno ono što nije bila na početku, "isključi mozak, ne postavljaj pitanja, sedi i gledaj". Doduše, kretala je da naginje tuda već posle prve sezone, ali makar u mrvicama, dok u četvrtoj i petoj sezoni stvarno postaje neuverljiva, najblaže rečeno.

 

Šteta. U trenucima buduće dokolice vidim sebe kako lako mogu pogledati ponovo sezone 1, 2 i 3, i tu se moj headcanon završava. Paul izlazi iz autobusa i (sa psom?...) odlazi u maglu, jer ga Nadia nije izdala. Tačka, kraj.

  • +1 1
Link to comment
Bureau - Season 5
 
Well, that was bullshit. Baš, baš slabo. Suvi prosek. Postala je tačno ono što nije bila na početku, "isključi mozak, ne postavljaj pitanja, sedi i gledaj". Doduše, kretala je da naginje tuda već posle prve sezone, ali makar u mrvicama, dok u četvrtoj i petoj sezoni stvarno postaje neuverljiva, najblaže rečeno.
 
Šteta. U trenucima buduće dokolice vidim sebe kako lako mogu pogledati ponovo sezone 1, 2 i 3, i tu se moj headcanon završava. Paul izlazi iz autobusa i (sa psom?...) odlazi u maglu, jer ga Nadia nije izdala. Tačka, kraj.
To je i moj utisak...
Nisam toliko zgrožen 4 i 5 ali odlaskom sa psom se realno završava sve...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
1 hour ago, Lloyd Wyman said:

brisu dusmani :D

 

Fair enough.

 

Hvala za ovo, ali razlog sto pomenuh one file sharing servere je sto ne rabim torente... hvala u svakom slucaju.

Link to comment
58 minutes ago, jms_uk said:

 

Fair enough.

 

Hvala za ovo, ali razlog sto pomenuh one file sharing servere je sto ne rabim torente... hvala u svakom slucaju.

 

Nema na cemu. :)

 

Pretpostavljao sam, zato sam i kvotovao Budju. Ja sam sve obrisao nakon gledanja, a brzina aplouda mi bas i nije neka.

 

Mogao bi neko od forumasa, sa pristojnom brzinom aplouda, da skine ono i podigne na Drajv sta ti treba. Ako se niko ne javi dok ne stignes do trece sezone, aploudovacu ja. Samo javi.

Link to comment
21 hours ago, Marvin (Paranoid Android) said:

Bureau - Season 5

 

Well, that was bullshit. Baš, baš slabo. Suvi prosek. Postala je tačno ono što nije bila na početku, "isključi mozak, ne postavljaj pitanja, sedi i gledaj". Doduše, kretala je da naginje tuda već posle prve sezone, ali makar u mrvicama, dok u četvrtoj i petoj sezoni stvarno postaje neuverljiva, najblaže rečeno.

 

 

Plus milion.

Potpuno nepotrebna sezona. Dok sam je gledala samo sam se pitala ZASTO. 

Besmisleno tracenje vremena, koje na kraju kvari utisak cele serije.

Link to comment
Plus milion.
Potpuno nepotrebna sezona. Dok sam je gledala samo sam se pitala ZASTO. 
Besmisleno tracenje vremena, koje na kraju kvari utisak cele serije.
Jbga ja sam se pitao zašto još pre gledanja, no pogledah...
Nadam se da nisam u pravu da je ovo "zalet" za besomučno "ceđenje suve drenovine"...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
U Yellowstone zakuvao  - ne mogu da dočekam poslednje dve epizode, kontam da će da bude pucnjave na sve strane. :Hail:
Uhhh ubiste me! jel ima titlova?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...