Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

spacer.png

 

Nije loš Italijan. Prve dve epizode odgledane pomalo na silu*, ali posle fino ide.

 

*

Spoiler

"Sila" definisana kao: likovi te još nisu vezali u dovoljnoj meri, da imaš vremena da se zabavljaš u glavi sa alternativnim scenarijom gde su umesto Fabricija i Đakoma - Ana Brnabić i Bratislav Gašić. Horor.

 

 

Link to comment

Odgledala i 4.sezonu Biroa. Odlično ide serija, neko reče da je kraj treće mogao da bude konačan, ali dobro, nije da su mnogo popustili u kvalitetu u 4.sezoni. Marina Ptičica mi je najfascinantniji lik, ni jednu misiju nije završila do kraja, uvek je ćorkiraju, jedino mi nije jasno kako više nije ozloglašena po seizmološkim krugovima kao osoba koja se pojavi na projektu i onda volšebno nestane.

Link to comment

Meni pirati umjesto epizode 4 u prvom serijalu Biroa pustili završnu epizodu 10, što sam shvatio tek kad sam stigao, jelte, do epizode 10. Jeste izgledalo čudno..

 

Ali je The Deuce pojela sve unazad par godina. Nisam žurio sa trećom sezonom i sad sam je na tenane dovršio po epizodu na dan.

 

Spoiler

 

Znalo se da će da roknu Frenkija i da će biti još nasilnih odjava do kraja. Dobro su ovo priveli završetku, s obzirom na broj likova i razgranate priče. Ispade najtragičnija Lori, za njom niko suzu ne pusti niti je pomenuše od trenutka kad se ovjerila.

 

Završnu rekapitulaciju sa matorim Vinsom za šankom su malo pozajmili od finala Six Feet Under

 

 

Link to comment

Odgledao obe sezone Tin Star.

 

GLumačka postava je sasvim dobra, dosta toga u scenariju nije u klišeu što mi se sviđa. Ali ima baš dosta rupa u priči (kako je dođavola onakav lik postao šerif, za početak). Kadrovi Kanade su predivni. Ali džaba. 6/10. Šteta zbog neiskorišćenog potencijala.

Link to comment

Odgledao i drugu sezonu Condora. Sasvim solidno uradjeno.

 

Odgledao i Little fires everywhere, i baš mi se svidelo. Meni je Reese Witherspoon otkrovenje, od Big little lies, preko The Morning show i sad ovo.

Link to comment
2 hours ago, Tresko said:

Odgledao i drugu sezonu Condora. Sasvim solidno uradjeno.

 

Odgledao i Little fires everywhere, i baš mi se svidelo. Meni je Reese Witherspoon otkrovenje, od Big little lies, preko The Morning show i sad ovo.

jel to ovo

https://www.imdb.com/title/tt6510950/

 

 

ja pokušao prvu epizodu, pa odustao

ako je solidno možda i nastavim

Link to comment

Kad pomenuste Biro, da li ima neka dobra dusa da podeli 3. sezonu (dropbox, mega ili sl. - dovoljan je i webrip)?

 

Kupih cetvrtu, a prve dve imam sad na Amazon Prime-u - jedino fali ova izmedju.

 

 

Link to comment

Odgledala sinoć "Litte birds".  Serija je okvirno bazirana na kratkim erotskim pričama Anais Nin i smeštena u Tandžir, Maroko ranih 50ih. Ekipa glumaca raznih nacionalnosti od sjajne Libanke (Yumna Marwan) koja je svakako ukrala šou u seriji kao prostitutka Šerifa,  Žan Mark Bar i Almodovarove Rosi de Palma u ulozi Kontese ... vrućina, džez barovi sa mirisom egzotičnih začina i opijata, politička tenzija pred pucanje (borbe za oslobođenje Maroka od francuske vlasti se osećaju u vazduhu), bahatost i perverzije kolonijalnih vojnih namesnika ... nema tu mnogo suptilne erotike, više je bičeva, perverzija, droge, krvi i politike ali vizuelno je efektna, lepo uslikana i meni je prijala za početak godišnjeg. Zamerka, ima ih više ali pre svega ono što nervira je onaj engleski sa akcentima koji svi divane zašta nije bilo potrebe, posebno sa tako nacionalno šarenom glumačkom postavom, mislila sam da smo to prevazišli ali kanda ne ... 

Link to comment
On 8.8.2020. at 9:05, jms_uk said:

Kad pomenuste Biro, da li ima neka dobra dusa da podeli 3. sezonu (dropbox, mega ili sl. - dovoljan je i webrip)?

 

Kupih cetvrtu, a prve dve imam sad na Amazon Prime-u - jedino fali ova izmedju.

 

 

 

Ja nista to ne mogu da nadjem.

Od prve sezone pa nadalje.

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...