Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

11 minutes ago, mustang said:

mozda bi neko (pravo) musko ovde to moglo da objasni iz njegove perspektivne...bas bih volela da cujem. 


 

  Hide contents

 

sta ti je ostalo nedoreceno, mozda mogu da pomognem? knjigu nisam citala. 

 

ja sam videla njega kako sazreva. to su sitni detalji tokom serije od nesigurnog stidljivog mladica do ispupelog muskarca.tranformacija kod psihijatra pa na kraju odluka za odlazak u ny, sjajno odglumljeno, svaki bit na svom mestu. 

 

 

 njeno "eksperimentisanje", kaznjavanje da nije vredna svega, da nije lepa, nesigurnost u sebe je direktno uslovljeno odrastanjem u pasivno-agresivnoj porodici. 

 

scene vodjenja ljubavi su odraz unutrasnjih osecanja jedno prema drugom. u pocetku je bila fizicka atraktivnost na kraju nepatvorena ljubav. 

 

 

:laugh:

sve to stoji, možda sam ja samo prematora da se bavim klinačkim mukama. :naughty:

Link to comment
3 minutes ago, Arkadija said:

:laugh:

sve to stoji, možda sam ja samo prematora da se bavim klinačkim mukama. :naughty:

 

 

noooooooooo !!!! :laugh:

 

to je prava drama a nek kad se zakazuje seks kad je ko slobodan :laugh:...radujem se njegovim neradnim danima ko ozeblo sunce :D

Edited by mustang
Link to comment
Just now, mustang said:

 

 

noooooooooo !!!! :laugh:

 

to je prava drama a nek kad se zakazuje seks kad je ko slobodan :laugh:...radujem se njegovim neradnim danima ko ozeblo sunce :D 

:laugh::naughty::laugh:

  • Haha 2
Link to comment
On 3.4.2020. at 17:21, Zli Gli said:

Pogledao Zero zero zero, prvih 6 epizoda

 

 


Bili sve objasnio, nidje veze.



Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 

 

 

 

Ekčuali... I ja sam imao sličan osećaj u početku (nepovezano, razvučeno...) Na kraju mi je ostavilo dosta dobar utisak. Mada i dalje mislim da bi bilo korisno da su ponešto radile makaze tu i tamo.

Link to comment
8 hours ago, Ajant23 said:

Dobar da zahebavaš ljude poput mene kojima je serija smeće i nisu je odgledali do kraja... Za to možda jeste "ostavilo dosta dobar utisak" :happy:

 

 

Ne zahebavam nikoga...:yawn2:

Link to comment

Das Boot, druga sezona koja išla na EpicTV - razočarenje :mellow:

 

čak i Wrangel podbacio, njegov karakter bio zapaženiji u prvoj

 

onaj deo sa francuskim otporom čist filer, smarali i apsolutno mogli bez toga, u prvoj sezoni bilo nekog smisla,

slaba i New york priča, a lep nagoveštaj dali na odjavi prve sezone

Link to comment

Da, znatno slabija 2. sezona.

 

Koncept sa 2 paralelne price iz 1. sezone je sljakao, ovaj sa 3 ne. Previse klisea, premalo zanimljivih likova, 

Spoiler

ubistvo Simone Strasser odmah na pocetku je bas bilo glupo, nisu trebali ni da je vracaju ako su joj namenili takvu sudbinu..

 

Ne znam da li se planira i 3. sezona, iskreno ni ne zanima me..

Link to comment

Snowfall, napokon je na red dosla i ova serija, ima tri sezone i ukupno 30 epizoda, u planu je i cetvrta sezona, radnja je vezana za pocetak krek epidemije u Los Andjelesu i celu onu Iran–Contra aferu 80-ih godina, kada je CIA naoruzavala pobunjenike u Nikaragvi i aktivno ucestvovala u svercu kokaina, kreator serije je pokojni John Singleton, ali je bukvalno celu seriju izgradio koristeci zivotnu pricu jednog od najpoznatijih americkih krek dilera svih vremena, bez njegove dozvole, u pitanju je pravi Rick Ross (Freeway Ricky, cesto gostuje u raznim podcastima i uvek je odlican gost), a ne lazni Rick Ross (Officer Ricky, odlican reper, ali uvek ce biti smesan zbog te kradje identiteta).

 

https://www.imdb.com/title/tt6439752/

 

WWAOvS3.jpg

Edited by Бруклинский
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...