Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

On 26.10.2019. at 22:10, precog said:

rej luka i poli ginu u poslednjoj epizodi u nevadi od nuklearne probe u pustinji, secam se ko da je juce bilo.

:sad:

sela sam dvaput da se podsetim nesrećnog detinjstva. mogu ti reći da su u prošloj epizodi spomenuli da je rej luka mrtav... jel to neka lažirana smrt ili nisi dobro zapamtio?

a druga stvar, nisam se uopšte sećala da tu igraju džulija roberts i kevin spejsi, i ko zna ko još... možda zato što u to vreme nismo znali ko su oni...

Link to comment
13 hours ago, *edited by mod said:

Niko ne gleda His Dark Materials? Za sad značajno bolje od nesrećnog filma.

Sent from my H3213 using Tapatalk
 


ja cekam da se malo nagomila, ali gledace se. Kazu mahom svi da su prijatno iznenadjeni.

Link to comment
2 hours ago, slepa živana said:

sela sam dvaput da se podsetim nesrećnog detinjstva. mogu ti reći da su u prošloj epizodi spomenuli da je rej luka mrtav... jel to neka lažirana smrt ili nisi dobro zapamtio?

a druga stvar, nisam se uopšte sećala da tu igraju džulija roberts i kevin spejsi, i ko zna ko još... možda zato što u to vreme nismo znali ko su oni...

bila je jedna lazirana, ako se dobro secam, a ovo sa atomskom je bila finalna. a za kevina i dzuliju nisam imao pojma. valjda su zeleli da istaknu anonimuse umesto njih, fair play i slicno.

Link to comment
25 minutes ago, precog said:

bila je jedna lazirana, ako se dobro secam, a ovo sa atomskom je bila finalna. a za kevina i dzuliju nisam imao pojma. valjda su zeleli da istaknu anonimuse umesto njih, fair play i slicno.

 

To sa atomskom je bilo na kraju prve sezone. Svi su mislili da je Ray Luca mrtav, a on postao potom saradnik Vlade u 2. sezoni.. Kraj serije je u nekoj zemlji Latinske Amerike..

Link to comment
1 hour ago, precog said:

bila je jedna lazirana, ako se dobro secam, a ovo sa atomskom je bila finalna. a za kevina i dzuliju nisam imao pojma. valjda su zeleli da istaknu anonimuse umesto njih, fair play i slicno.

e mora da je onda ta lažna.

odem sad na imdb da vidim da li je bilo još poznatih, kad ono lili tejlor, pol enka, vinsent galo, debi hari... 

Link to comment
1 hour ago, mustang said:

a sta je bilo sa bron/broen? navukla sam amerikance da gledaju...prvo su me psovali za titlove a sad me maltretiraju kad ce sledeca...manijaci izbindzovali...blago njima

Završila se, imaš detalje na skandinavskim serijama.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...