Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

17 hours ago, nisam ja said:

Kakav je taj killing IV. Želim nešto da fibi voler bridžujem. 

 

ja se obradovala kiling 4 sezona. meni kiling iv prva sezona bio bzvz. drugu necu gledati. 

Link to comment

Koristite li neki software za tracking serija koje gledate?

 

Ja već godinama teram epCheck, software iz (mislim) 2014. pregledan, jednostavan, al' u poslednje vreme počinje da baguje, neće da uradi update, brlja sa datumima i sl., pa tražim nešto slično...

 

m6i7hWO.png

 

Probao sam trakt.tv, to mi je užas živi, šareno do bola, nepregledno, nepraktično, ako propustim epizodu ne znam da sam je propustio itd...

 

Link to comment

koristio sam dugo, dugo, vremena series guide (mislim da ima samo za android) i super mi je radio posao. za komp nikad ništa nisam jurio, jer mi u suštini bilo zgodnije voditi evidenciju preko telefona.

 

sad bacam pare i na netflix i na amazon i na hbo go, pa pošto baš retko gledam bilo šta van striming servisa zapustio sam vođenje evidencije skroz.

Link to comment
On 15.11.2019. at 17:48, Skyhighatrist said:

Koristite li neki software za tracking serija koje gledate?

 

Ja već godinama teram epCheck, software iz (mislim) 2014. pregledan, jednostavan, al' u poslednje vreme počinje da baguje, neće da uradi update, brlja sa datumima i sl., pa tražim nešto slično...

 

m6i7hWO.png

 

Probao sam trakt.tv, to mi je užas živi, šareno do bola, nepregledno, nepraktično, ako propustim epizodu ne znam da sam je propustio itd...

 

 

TV Time app na androidu.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...